Detail info
Close

DOXXbet VLCI Žilina vs HK MHK MŠK Indian Žiar nad Hronom

DOXXbet VLCI Žilina vs HK MHK MŠK Indian Žiar nad Hronom

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

ŠTVRŤFINÁLE JE TU ! 

A my potrebujeme každého z vás. Celá #silnasvorka vstupuje do vyraďovacích bojov a spoločne bude loviť náš vytúžený cieľ. Pomôžte nám na ceste a užite si na štadióne jednu z najlepších atmosfér na Slovensku. V štvrťfinálových kolách nás čaká húževnatý súper zo Žiaru. Pomôžte našim Vlkom svojimi hlasivkami a ukážme spoločne, ako fandí Žilina a náš región. Spolu sme silná svorka. 

 

CENNÍK:

Dospelí: 7€ 

ZŤP/ZŤP s doprovodom/dôchodcovia: 6€

*ŽŤP imobilní + sprievod: 6€ - vstupenku kupuje len sprievod, dajú sa zakúpiť iba na sekretariáte klubu v pracovné dni (mimo zápasového dňa) od 9:00 - 14:00 hod.*

* ZŤP imobilní s doprovodom budú umiestnení pri ľadovej ploche.* 

Deti do 130 cm: zadarmo (bez nároku na sedadlo)

Informácie k podujatiam: 

- kontrola všetkých vstupeniek bude prebiehať počas celej doby podujatia pri vstupe na štadión aj pri výstupe

- pre overenie výšky dieťaťa bude pri pokladni vyznačená výšková hranica

- otvorenie zimného štadióna bude 1:15 hod. pred začatím podujatia

- pokladne otvorené 2 hod. pred zápasom, platba v hotovosti

- parkovisko pred zimným štadiónom nebude k dispozícii pre verejnosť

- k dispozícii parkovisko MŠK, spoplatnené podľa štandardného cenníka MŠK

- ZŤP imobilní + doprovod si zakúpia lístky priamo na sekretariáte klubu v pracovné dni (mimo zápasového dňa) od 9:00 - 14:00 hod., kde sa preukážu potrebnými dokladmi

 


 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - DOXXbet VLCI Žilina vs HK MHK MŠK Indian Žiar nad Hronom - 10.12.2023 o 17:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie DOXXbet VLCI Žilina vs HK MHK MŠK Indian Žiar nad Hronom, ktoré sa malo konať dňa 10.12.2023 o 17:00 hod. v Niké Aréna, Žilina, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 17.12.2023 o 17:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 12.12.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 12.12.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 12.12.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 12.12.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 12.12.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top