Detail info
Close

D.R.I. (USA), Acid Force (SK)

D.R.I. (USA), Acid Force (SK)

Dátum: 2. augusta 2024
Miesto: Collosseum Club, Košice
Adresa: Vrátna 70, Košice

Vstupenky

Piatok
2
Aug 2024
19:00
D.R.I. (USA), Acid Force (SK)
Collosseum Club

Košice

Popis podujatia

História DIRTY ROTTEN IMBECILES začína 2. mája 1982 okolo 16:00 v meste Houston, Texas. Práve v tento deň si hudobne agresívne kvarteto, ktoré dnes poznáme ako D.R.I. urobili svoj prvý Dirty Rotten hluk a nazvali ho piesňou.

D.R.I. sú mnohými považovaní za „otcov crossover thrashu“ spolu so Suicidal Tendencies, S.O.D., M.O.D. a Excel. Za posledných 35 rokov D.R.I. bol stelesnením agresívneho, hardcore-punkového, thrash metalového zvuku, na ktorý sme si už všetci zvykli. Počas tejto doby boli jednou z mála skutočných undergroundových kapiel, ktoré zostali verné svojim čistým punkovým koreňom. Stále aktívne koncertujú a nahrávajú, jediná vec, ktorá sa možno zmenila, je, že sú teraz o niečo starší.

Stále mlátia rovnako tvrdo a rovnako hlasno ako kedykoľvek predtým, naďalej preťažujú naše zmysly zvukom, ktorý je, a vždy zostane jedinečný.


Dieťa do 12 rokov v doprovode dospelého – 10 €

dôchodcovia nad 65 rokov – 10 €

vozičkari 5€

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top