Dan Bárta & Illustratosphere

Dan Bárta & Illustratosphere

Dátum: 6. decembra 2018
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
Adresa: J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Štvrtok
6
Dec 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Dan Bárta & Illustratosphere

Popis podujatia

Dátum/Date: 06.12.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Jedenásťnásobný držiteľ Ceny Anděl v kategóriach Spevák roka a Spevák štvrťstoročia Dan Bárta , sa zapísal v deväťdesiatych rokoch do širokého povedomia s kapelou Alice a účinkovaním v muzikáli Jesus Christ Superstar. Stal sa tiež neodmysliteľnou súčasťou kapely J.A.R.
V roku 2000 prekvapil fanúšikov vlastnou skupinou Illustratosphere, s ktorou aktuálne pripravuje piaty album a určite predstaví v našom klube aj nové skladby z tohoto počinu. Dan je v rôznych zostavách pravidelným hosťom v našom klube a veľmi sa na celú kapelu tešíme , tentokrát sa predstaví v novej zostave s medzinárodne uznávaným slovenským bubeníkom Martinom Valihorom.
Nezameniteľný hlas s vynikajúcou technikou spevu, prvotriedni hudobníci a piesne vznášajúce sa vysoko nad štandard populárnej hudby. Dan Bárta & Illustratosphere okúzľujú poslucháčov bez ohľadu na vek a hudobný žáner už osemnásť rokov.

Vstupné/Entry: 25,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top