Detail info
Close

Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava

Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Po úspešnom vydaní nového albumu MINOVÝ POLE sa DANIEL LANDA vydá na rockovú show do NTC v Bratislave, kde zadunia najlepšie skladby z nového albumu spoločne s tým najlepším od Daniela Landu z predchádzajúcich čias.

„Narodil jsem se jako Čechoslovák, Slováci jsou absolutně bratrský národ. Na nářez v Bratislavě se ohromně těším“ (DANIEL LANDA)

Len nedávno vydal po ôsmich rokoch nový album Minový pole. Začiatkom budúceho roka naživo predstaví Daniel Landa svoje nové piesne spolu s ďalšími hitmi, ktoré vyberal zo svojej bohatej, viac ako tridsať ročnej kariéry, na koncerte v NTC Bratislava 20. januára 2024.

Daniel Landa sa slovenským fanúšikom po prvýkrát predstavil v roku 2008 dvoma koncertami v Košiciach a v Bratislave. V roku 2012 predstavil novinky z vtedy vydaného albumu Vozová hradba a v roku 2018 oslávil svoje 50. narodeniny na vypredanom Zimnom štadióne. Po veľmi úspešnom vydaní nového albumu Minový pole sa Daniel Landa vydá na rockovú šou do NTC v Bratislave. 20. januára 2024 zadunia najlepšie skladby z nového albumu spoločne s tým najlepším od speváka z predchádzajúceho obdobia. „Narodil som sa ako Čechoslovák, Slováci sú absolútne bratský národ. Na ‚nářez‘ v Bratislave sa ohromne teším,“ povedal rockový spevák.

Album Minový pole prišlo po dlhej, osemročnej prestávke od ostatného albumu Žito. Novinka v tom najlepšom nadväzuje na Landove najvydarenejšie albumy. Autorom hudby, textov a aranžmánov všetkých piesní na platni je tradične sám Daniel Landa. Skladby tvoria spolu nerozlučný celok, zaradil tam aj single vydané v poslednej dobe: Anička Malinová, Blanický manifest, Ukolébavka a Hoří horizont. Poslednú menovanú skladbu však Landa so svojim tímom nahral v úplne novej podobe. Album nesie všetky znaky Landovej tvorby - silné protestsongy, rockové balady a jeho nezameniteľný valčík. Vymyká sa akémukoľvek paušalizujúcemu hodnoteniu. Sám Landa hovorí: „Moje jediné želanie je, aby si ľudia vypočuli Minový pole v celku. Od začiatku až do konca...“
Minové pole nie je len hudobne, ale aj textovo strhujúce dielo. „Je to správa o stave spoločnosti a sveta od človeka, ktorý vo svojom živote a tvorbe síce vyvolal nejeden konflikt a rozbúril mnoho emócií, ale ako jeden z mála nikdy neuhol zo svojej cesty, a preto mu možno uveriť slová – Ten, kdo se nevzdá/Napije se z grálu/Vyryje svý jméno/Do koruny králů‘,“ povedal o novom albume riaditeľ vydavateľstva Warner Music Czech Republic Vladimír Kočandrle.

Fanúšikovia môžu získať vstupenky na koncert, ktorý sa uskutoční 20. januára 2024 v Bratislave v sieti Ticketportal. Čakanie na tento koncert si však môžu skrátiť návštevou festivalu Rock pod kameňom, na ktorom Daniela Landa vystúpi v piatok 21. júla 2023.

Daniel Landa je rockový spevák, skladateľ, textár, libretista, scenárista, producent, herec, boxer, automobilový pretekár a mentálny kouč. Rodák z Prahy (1968) v roku 1987 založil kapelu Orlík (spolu s Davidom Matáskom) a vydali dva albumy. Počas svojej sólo dráhy vydal albumy Valčík (1992), Chcíply dobrý víly (1995), Pozdrav z fronty (1997), Smrtihlav (1998), Konec (1999), Best of Landa (2000), 9mm argumentů a Krysař (2002), Vltava tour (2003), Best of Landa 2, Neofolk a Večer s písní Karla Kryla pro český národ (2004), Komplet/Best of a Tajemství (2005), Bouře (2006), Kvaska (2007, soundtrack), Nigredo (2009), Touha (2009), Tacho (2010, soundtrack), Československo Tour 2008 (2011, + DVD), Vozová hradba tour 2011 (2012, +DVD), Best of 3 (2013), Klíč králů (2013), Žito (2015) a aktuálnu novinku Minový pole (2023). Na svojom konte má až nespočetne ocenení v anketách popularity, Zlatých, Platinových a Multiplatinových albumov.

 

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
picture Daniel Landa v Ntc aréne Bratislava
Top