David KOLLER na zámku

David KOLLER na zámku

Dátum: 23. augusta 2021
Miesto: Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
Adresa: Mladoboleslavská 5, Pezinok

Vstupenky

Pondelok
23
Aug 2021
19:30
David KOLLER na zámku

Popis podujatia

David KOLLER na zámku
DAVID KOLLER – FRONTMAN skupiny LUCIE odohrá EXKLUZÍVNY AKUSTICKÝ KONCERT na zámku v PEZINKU.
23.08.2021 

Spevák legendárnej skupiny LUCIE sa vracia na Slovensko s akustickou gitarou a svojím Kollerbandom. Exkluzívny letný akustický koncert odohrá David Koller na 800 ročnom zámockom nádvorí na zámku v Pezinku!

LUCIE po minule roky plnila štadióny od Prahy po Košice. Po úspešnom návrate na veľké pódiá získala tiež ocenenie Anděl za svoj nový album Evolucie. David Koller však nie je muzikant, ktorý by si teraz pokojne sadol a užíval slávu. So svojím synom Adamom Kollerom na bicích a ostatnými členmi Kollerbandu sa vracia na Slovensko zahrať všetky svoje hity ako Chci zas v tobě spát, Amerika, či Recidiva v komornom akustickom prevedení.

Koncert akustického koncertu je výhradne na sedenie. „Mám rád, keď koncert odsýpa, čas je drahý. Už som si niekoľkokrát overil, že poslucháči to majú rovnako nastavené ako ja, rozprávanie ich skôr unavuje. Na koncert si prídu odpočinúť, počúvať pesničky, zabudnúť na okolie a problémy,“ dodal spevák.

Počet vstupeniek je obmedzený kvôli sedeniu, preto sa s ich kúpou radšej poponáhľajte

Koncert sa uskutoční na nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 17:00hod. ale pred predstavením môžete prísť na prehliadku zámku, Galérie umeleckého skla, Pállfyho expozícií a múzeam. Takisto Vás radi privítame v našom Zámockom vinárstve a v Palffy restaurant. Na výbornú večeru odporúčame navštíviť Zámockú viechu.

VIP vstupenka zahŕňa: Obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, syrová variácia, dezert.

VIP KING ROOM LOUNGE: privátna prestrešená lóža v štandarde luxusnej hotelovej izby pre dve osoby  ( na vyžiadanie možnosť prikúpiť ďalšie miesta v lóži prosím kontaktujte na nižšie uvedenom čísle). Víno, nealko, mini studený bufet.
Obsluha na telefón, klimatizácia, privátna toaleta priamo v lóži. Za doplatok 40€/osoba možnosť prenocovať priamo v lóži s raňajkami.

Začiatok: 19:30hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok

Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

Po odohraní 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.

Generálny partner podujatia na zámku: Slobodný pivovar BRADÁČTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture David KOLLER na zámku
picture David KOLLER na zámku
picture David KOLLER na zámku
picture David KOLLER na zámku

Na mape

Zmeny a upozornenia

CHANGED - David KOLLER na zámku - 18.7.2021 at 19:30 h.

On behalf of the event organizer, we as a sales intermediary want to inform you that event David KOLLER na zámku, which was supposed to take place on 18.7.2021 at 19:30 h. in Šimák Zámok Pezinok, is CHANGED! Event will take place on different date: 23.8.2021 at 19:30 h. in unchanged location.

Purchased tickets remain valid.

Clients who are not satisfied with the change might return tickets only to point of sale where they purchased them until 12.5.2021!

ATTENTION: Tickets bought in Avion Shopping Park in Bratislava, in Bory mall in Bratislava, in Aupark Bratislava or in OC MAX Prešov or on another cancelled point of sale of Ticketportal network, might be returned by sending to the address: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 12.5.2021.

Tickets paid at point of sale by Benefit voucher must be send to the address: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 12.5.2021.
In case client bought his ticket through the internet he can ask for refund until 12.5.2021 through following method:
► if the payment was transfered via CARDPAY (card payment) - write an email claim to: reklamacie@ticketportal.sk. It is necessary to attach your tickets to the request in PDF form. In case your tickets were delivered via courier service, it is necessary to send them back to the address: Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 12.5.2021. Payment will be refunded to the same card, which was used to for the purchase.
► if the payment was transfered via internet banking - write an email claim to: reklamacie@ticketportal.sk. It is necessary to attach your tickets to the request in PDF form. In case your tickets were delivered via courier service, it is necessary to send them back to the address: Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 12.5.2021. It is also necessary to send us detail of payment in which there are clearly stated the sum, date of payment, bank account number and both sender and recipient of this transfer. Payment will be refunded to the same bank account which was used to pay for purchase.
► if the payment was transfered via Benefit voucher - write an email claim to: reklamacie@ticketportal.sk. It is necessary to attach your tickets to the request in PDF form. In case, that you paid difference between ticket price and value of benefit voucher via card payment or internet banking, is necessary to send us your bank account number. In case your tickets were delivered via courier service, it is necessary to send them back to the address: Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 12.5.2021. After processing the claim request, company Benefit Plus will credit the client with points on his Benefit Plus account.
► if the payment was transfered via Ticketportal Gift voucher - write an email claim to: reklamacie@ticketportal.sk. It is necessary to attach your tickets to the request in PDF form and your bank account number. In case your tickets were delivered via courier service, it is necessary to send them back to the address: Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava until 12.5.2021. Payment will be refunded to the client’s bank account.

More information:
PRESS RELEASES
EVENT ALTERATIONS

We are very sorry for the inconvenience caused. Thank you for understanding.


ZMENENÉ - David KOLLER na zámku - 19.7.2020 o 19:30 hod.

Predstavenie David KOLLER na zámku, ktoré sa malo konať dňa 19.7.2020 o 19:30 hod. v Šimák Zámok Pezinok, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 18.7.2021 o 19:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top