David Koller & Friends tour 2017

David Koller & Friends tour 2017

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

03.02.2017 o 20:00hod. - ŽILINA, Event house
04.02.2017 o 20:00hod. - JASNÁ, Happy End

09.02.2017 o 20:00hod. - TRENČÍN, Piano Club
10.02.2017 o 20:00hod. - KOŠICE, Tabačka
11.02.2017 o 20:00hod. - B.BYSTRICA, Ministry of Fun
14.02.2017 o 20:00hod. - BRATISLAVA, Majestic Music Club (VIP majú v cene podpis kartu, samostatný bar, fajčiareň a wc)
17.02.2017 o 20:00hod. - NITRA, Nájomná jednotka 210

Popis/Description:

Turné s priateľmi, predstaví Davida Kollera v novom svetle

Osobností, ako je David Koller, má československá hudobná scéna málo. David Koller & Friends je najnovším projektom v rámci ktorého vyšiel unikátny album cover verzií skladieb, ktoré si z Kollerovej sólovej tvorby vybrali nečakaní umelci. Medzi nimi Katarzia, Korben Dallas, Vladimír 518 & Mike Trafik, Kato z Prago Union, Hentai Corporation, Android Asteroid či Ben Cristovao.

„Oslovil jsem kapely a projekty, které jsou mi blízké, aby zcela po svém předělali moje písničky a představili je svým fanouškům,“ vysvetluje jednoduchú myšlienku projektu sám David Koller.

Nahrávky, ktoré sa počas roka objavovali na sociálnych sieťach či v rádiách, nakoniec vyšli aj na vinylovej platni. Tým, ale celý projekt vôbec nekončí. Už v septembri začala netradične zložená séria koncertov v Čechách, ktorá bude pokračovať aj na Slovensku - vo februári.

„Protože výsledek se mi moc líbil, těším se, až ho představíme na turné i na Slovensku. Doufám, že na něj přijdou nejen mí věrní, ale i fandové kapel, které jsem na tyto koncerty pozval,“ dodáva Koller. „Nebudou to totiž žádné předkapely se ztlumeným zvukem, ale moji rovnocenní parťáci.” zdôrazňuje.

V rámci slovenského turné vo februári, David Koller & Friends, postupne navštívia Žilinu, kde je krásny nový priestor Event House, o deň neskôr to bude párty na lyžiarskych svahoch Nízkych Tatier - v klube Happy End v Jasnej. Pokračovať bude v známom klube Piano v Trenčíne, obľúbenej a obnovenej košickej Tabačke a najlepšie hodnotenom hudobnom klube na Slovensku - Ministry of Fun v Banskej Bystrici. Špeciálny valentínsky koncert prebehne v Bratislave, v Majestic Music Clube a celé turné ukončí koncert v Nájomnej jednotke 210 v Nitre.

Koncerty aj nahrávky s muzikantami súčasnej generácie predstavia frontmana kapely Lucie - Davida Kollera v inom svetle aj fanušíkom, ktorí si mysleli, že o ňom už všetko vedia. Navyše výberom klubových priestorov, oproti častokrát veľkým festivalom a športovým halám, bude pre návštevníkov oveľa bližšie ako inokedy.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavuTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top