Davis Cup Slovensko – Čile

Davis Cup Slovensko – Čile

Dátum: 17. - 18. septembra 2021
Miesto: NTC aréna Bratislava
Adresa: Príkopova 6, Bratislava

Vstupenky

Piatok
17
Sep 2021
17:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Davis Cup Slovensko – Čile
Sobota
18
Sep 2021
15:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Davis Cup Slovensko – Čile

Popis podujatia

Slovensko bude hostiť Čile
Slovenskí tenisti privítajú v septembrovom dueli o udržanie sa vo svetovej skupine Davis Cupu reprezentáciu Čile. Toto stretnutie sa malo odohrať už na jeseň minulého roka, avšak kvôli pandémii Covid-19 bolo preložené na nový termín. Jeho víťaz postúpi do kvalifikácie o finálový turnaj, ktorá je na programe vo februári 2022. Hrať sa bude na tvrdom povrchu v bratislavskej NTC aréne.

Premiéru na lavičke tímu si odkrúti nový kapitán Tibor Tóth, ktorý v tejto pozícii nahradil Dominika Hrbatého. S Čiľanmi majú Slováci vyrovnanú bilanciu 1:1. V septembri 2001 ich zdolali 3:2, na antuke v Rancague prehrali vo februári 2006 1:4.

Pôjde už o ôsme stretnutie za sebou, ktoré odohrá Slovensko na domácej pôde. "Je skvelé, že opäť hráme doma. Budeme môcť privítať vynikajúcich hráčov. Čile má vo svojom tíme silného Garína, ktorý sa dlhodobo pohybuje okolo 20. miesta svetového rebríčka. Každopádne to bude veľmi ťažký súper. Domáce prostredie a voľba povrchu je však našou veľkou výhodou," povedal k nadchádzajúcemu súperovi generálny sekretár Slovenského tenisového zväzu Igor Moška.

Nominačnú šancu proti juhoamerickému tímu by z domácich hráčov mali dostať Norbert Gombos, Andrej Martin či Jozef Kovalík. Zároveň si miestenku pýtajú mladé pušky Lukáš Klein s Alexom Molčanom. Kapitán Tibor Tóth bude pri tvorbe tímu prihliadať na optimálnu formu hráčov v danom momente. Lídrom Čiľanov by mal byť už spomínaný Cristian Garín, hráč svetovej dvadsiatky.

Národné tenisové centrum Bratislava, 17. – 18. septembra 2021
SLOVENSKO - ČILE
stretnutie o postup do kvalifikácie o finálový turnaj Davisovho pohára

PIATOK, 17. septembra 2021, 17.30 h., dve dvojhry
SOBOTA, 18. septembra 2021, 15.30 h., štvorhra a záverečné dvojhry
CENA VSTUPENIEK: 10 eur na deň

Všeobecné podmienky sú na / Terms and conditions are availabne on: www.stz.sk

Podujatie bude v režime OTP
Za osobu v režime očkovaná, testovaná, alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „osoba v režime OTP“) sa na účely tejto vyhlášky považuje:

a) osoba plne očkovaná,
b) osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo

c) osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top