Davis Cup Slovensko – Švajčiarsko

Davis Cup Slovensko – Švajčiarsko

Dátum: 13. - 14. septembra 2019
Miesto: AXA aréna NTC Bratislava

Vstupenky

Piatok
13
Sep 2019
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Davis Cup Slovensko – Švajčiarsko
Sobota
14
Sep 2019
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Davis Cup Slovensko – Švajčiarsko

Popis podujatia

Od 15. júla sa začína predpredaj vstupeniek na stretnutie Slovensko - Švajčiarsko v I. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára. Súboj sa uskutoční v Bratislave v piatok a sobotu 13. a 14. septembra 2019 na antuke AXA arény NTC. Cena vstupeniek na každý deň je po 10 eur.

Nomináciu na stretnutie oznámi slovenský kapitán Dominik Hrbatý 3. septembra 2019. Očakáva sa, že päťčlenný tím bude zostavovať z týchto hráčov: Martin Kližan, Andrej Martin, Norbert Gombos, Filip Horanský, Jozef Kovalík, Lukáš Lacko, Filip Polášek, Igor Zelenay.

Po žrebe, ktorý určil Slovensku za súpera Švajčiarsko, kapitán Dominik Hrbatý skonštatoval: ,,Je to ťažký, ale zároveň aj prijateľný žreb. Závisí od toho, či sa Roger Federer so Stanom Wawrinkom rozhodnú hrať. Ak by nehrali, bol by to prijateľný súper." Bez dvoch najlepších hráčov by sa švajčiarsky kapitán Severin Lüthi spoliehal na ďalšieho tenistu svetovej stovky Henriho Laaksonena. Za ním je už väčšia medzera - Marc Andrea Huesler, Sandro Ehrat a Jakub Paul sú v rebríčku výrazne nižšie ako Slováci.

Víťaz súboja postúpi do kvalifikácie o finálový turnaj, ktorá je na programe na jar 2020. Bude to už šieste stretnutie za sebou, ktoré odohrá Slovensko pred domácimi divákmi, štvrté pod vedením kapitána Dominika Hrbatého. Predchádzajúci súboj vo februári s Kanadou prehralo Slovensko 2:3.

AXA aréna NTC v Bratislave, 13. a 14. septembra 2019
I. skupina euro-africkej zóny Davisovho pohára
Slovensko - Švajčiarsko
Cena vstupeniek na každý deň je po 10 eur.

„Telesne znevýhodnení na invalidnom vozíku z dôvodu obmedzenej kapacity vyhradených miest vopred kontaktujte: miroslav.dvorak@stz.sk.“

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top