Detail info
Close

Detský a dievčenský spevácky zbor Slovenského rozhlasu – Program pri príležitosti 70.výročia zboru

77.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
Detský a dievčenský spevácky zbor Slovenského rozhlasu – Program pri príležitosti 70.výročia zboru

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Záverečný koncert Hudobného leta bude patriť Detskému a dievčenskému speváckemu zboru Slovenského rozhlasu pod vedením dirigenta Adriana Kokoša. Príďte podporiť mladé hudobné talenty a oslávte spolu s nimi 70. jubileum.
Detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu je na scéne už od roku 1953. Za ten čas vychoval množstvo popredných umelcov a pravidelne sa zúčastňuje na významných medzinárodných súťažiach či festivaloch. Pri rozvoji slovenského zborového spevu zohral významnú rolu a dodnes má dôležitú úlohu v oblasti budovania kultúrneho povedomia a zachovávania tradícií.

Mladí speváci pravidelne účinkujú v rôznych televíznych programoch RTVS, na konte majú viac ako 500 rozhlasových nahrávok a cyklov pre rozhlasové vysielanie. Toto významnú hudobné teleso je inšpiráciou pre vznik mnohých diel slovenských autorov a podstatne prispieva k obohateniu repertoáru detských zborových telies na celom území Slovenska.

Zbor vedie Adrian Kokoš, ktorý je uznávaným interpretom a propagátorom slovenskej vokálno-inštrumentálnej hudby. Nahral viacero hudobných titulov, ktoré vydali vydavateľstvá Slovak Radio Records, Universal Music a pravidelne sa podieľa na umeleckých programoch pre Rozhlas a televíziu Slovenska a Českú televíziu.

voľné sedenie: 20€
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 25€
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 100€ / 4 osoby

Predstavenie je súčasťou festivalu 77. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Voľné sedenie pre deti do 15 rokov v sprievode dospelých ZADARMO. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top