Detail info
Close

Dolce Vita : Gioia & Vanessa Šarközi

77.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
Dolce Vita : Gioia & Vanessa Šarközi

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Gioia a ich Dolce Vita – Sladký život v Kursalone. Nenechajte si ujsť obľúbené pop operné trio, ktoré po dvoch rokoch pôsobenia s novým kolegom, mladým talentovaným spevákom Martinom Vetrákom, prinieslo nové CD „Dolce Vita“. To v preklade znamená Sladký život a už ako názov napovedá, so zmenami prišli aj nové, lepšie časy. Aktuálna tvorba umelcov a ich repertoár je výrazne omladený, oživený a častejšie v ňom počuť slovenčinu.

Hudobné trio už od roku 2008 teší poslucháčov jedinečným spojením operného spevu a populárnej hudby a v Kursalone predstaví svoje hity ako aj novinky zo spomínaného albumu. Medzi nimi nájdete aj autorskú skladbu Jana Baláža a Borisa Filana - Cesta stromu či skladbu Miserere, na ktorej participoval operný velikán Miroslav Dvorský.

Ako hosť večera vystúpi Vanessa Šarközi, jazzová hudobníčka, dcéra slávnych rodičov zo zoskupenia Cigánski diabli, po ktorých jednoznačne zdedila hudobný talent. Svojou charizmou, temperamentom a energiou prispeje k neopakovateľnému umeleckému zážitku.

voľné sedenie: 20€
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 25€
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 100€ / 4 osoby

Koncert je súčasťou festivalu 77. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top