Don Airey a friends (Deep Purple)

Don Airey a friends (Deep Purple)

Dátum:
Miesto:
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Popis podujatia

Klávesový mág Don Airey (Deep Purple) privezie unikátny program Collosseum II !

Hudobná história pozná skupinu Colosseum ako pionierov, priekopníkov anglického progresívneho rocku, jazz rocku, mixujúcich blues s rockom a jazzovými improvizáciami. Kapelu založili v roku 1968 bubeník Jon Hiseman spoločne s tenorsaxafonistom Dickom Heckstall-Smithom. Obaja sa poznali z predchádzajúcich hudobných zoskupení a stretli sa práve v roku 1968 v kapele John Mayall's Bluesbreakers. Prvá etapa Collossea vrcholila v roku 1971 dvoma štúdiovými  albumami a koncertným záznamom. Jon Hiseman sa k projektu vrátil v roku 1975 s novou zostavou a novým tvrdším soundom, ktorý  značne pritvrdil gitarista Gary Moore. Na basovú gitaru bol prvé dva roky angažovaný Neil Murray a neskôr John Mole. Post klávesového hráča obsadil Don Airey. Slávny klávesák a skladateľ, aktuálni člen Deep Purple je u nás už ako doma. Stalo sa milým pravidlom, že ako sana jar vracajú sťahovaví vtáci, pravidelne prichádza aj Don Airey so svojimi hudobnými priateľmi. Najbližšie sólové turné Dona Aireyho k nám prinesie výnimočný program zostavený z troch albumov formácie  Collosseum II, na ktorých sa Don Airey autorsky aj hráčsky výrazne podpísal - Strange New Flesh (1976), Electric Savage (1977) a War Dance (1977).

Don Airey, jeden z najslávnejších rockových klávesákov a člen legendárnych Deep Purple, k nám príde v marci opäť a predstaví sa v rámci klubového turné 14. 3. v Novom Meste nad Váhom – Blue Note a 15.3. v Košiciach – Collosseu. Hudobní fajnšmekri sa môžu tešiť na výnimočné koncertné predstavenia aj vďaka hviezdnej sprievodnej kapele. Predstaví sa v zostave :

klávesy - Don Airey (Deep Purple, Ozzy Osbourne, Rainbow, Gary Moore)

spev – Carl Sentance (Nazareth)

gitara – Simon McBride  (Ian Gillan, Sweet Savage)

Bicie – John Finnigan (Bad Manners, Beyonce, Ian Gillan...)

Basa - Dave Marks (Hans Zimmer)

 

Don Airey (vlastným menom Donald Smith) začal hrať na klavír ako sedemročný a v profesionálnom hudobnom svete sa pohybuje od 70. rokov. Stopy svojej virtuozity,skladateľského umu a aranžérskych schopností zanechal na nahrávkach skupín Black Sabbath, Rainbow, Thin Lizzy, Whitesnake, UFO, Judas Priest,alebo Saxon. Spolupracoval tiež Garym Moorem, Ozzy Osbournom, Adrew Lloyd Webberom a radom ďalších osobností. Od roku 2002 je členom legendárnych Deep Purple.Rezervacie pre Blue Note: info@bluenote.sk alebo na tel.c. 0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Don Airey a friends (Deep Purple) - 17.2.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Don Airey a friends (Deep Purple), ktoré sa malo konať dňa 17.2.2021 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Don Airey a friends (Deep Purple) - 28.11.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie Don Airey a friends (Deep Purple), ktoré sa malo konať dňa 28.11.2020 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 17.2.2021 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 19.8.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 19.8.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 19.8.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top