Detail info
Close

Dragonforce - Summer 2024

Dragonforce - Summer 2024

Dátum: 13. augusta 2024
Miesto: Majestic Music Club, Bratislava
Adresa: Karpatská 2, Bratislava

Vstupenky

Utorok
13
Aug 2024
20:00
Dragonforce - Summer 2024
Majestic Music Club

Bratislava

Popis podujatia

Synonymom rýchlosti, melodickosti a ekvilibristiky sa v roku 2004 stali britsko-medzinárodní rýchlici DRAGONFORCE. Svojím ultra rýchlym metalom „vyrážali poistky“ státisícom získaných fanúšikov a ich živelné vystúpenia sledujú fanúšikovia doslova s otvorenými ústami. Neubrali ani po rokoch a preto sa prihlásili s novinkou.

S albumom Warp Speed Warriors (vyšiel 15.3.2024) sa po mierne rozpačitom predošlom diele kapela vracia k údernému, hymnickému, doslova speed-metalu a to, v akej bude forme (my vieme, že v skvelej), príde fanúšikom na Slovensku predviesť 13. augusta 2024 do Bratislavy.

Predkapelu, toto nevďačné oznámenie, im budú robiť americkí Necrogoblicon, ktorí sú zaujímavou zámorskou „odozvou“ na novšiu tvorbu Children of Bodom. Výborný mix 2 kapiel  - akostný koncert Dragonforce a Necrogoblikon – 13.8. v Bratislave v MMC Predpredaj od piatka 12.4. v Ticketportali a v MMC.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

google maps
Top