Detail info
Close

Dvojzápas proti Nemecku

Dvojzápas proti Nemecku

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Slovenská reprezentácia odštartuje nový rok dvojzápasom s Nemeckom!

Slovenská hokejová reprezentácia zakončila uplynulý rok dominantným triumfom na domácom Vianočnom Kaufland Cupe v Bratislave, kde dosiahla dve víťazstvá bez inkasovaného gólu proti Nórom a Lotyšom. V podobnom duchu chcú vstúpiť zverenci trénera Craiga Ramsayho aj do nového kalendárneho roka 2024. Vo Zvolene privítajú v dvoch februárových zápasoch hokejistov Nemecka. Príďte podporiť našich chlapcov na tribúny a vychutnajte si jedinečnú atmosféru reprezentačných duelov.

Zlatý Bažant VIP vstupenky

Chcete sledovať zápasy slovenskej reprezentácie z prémiovej VIP tribúny? Zakúpte si Zlatý Bažant VIP vstupenku. Okrem miesta s najlepším výhľadom v rámci zvolenského štadióna zahŕňa neobmedzenú konzumáciu jedla a nápojov vo VIP priestoroch, welcome drink aj výnimočnú príležitosť pohybovať sa v spoločnosti slovenských hokejových osobností.

Exkluzívna vstupenka Zlatý Bažant Tour

Po úspešnej decembrovej premiére v Bratislave môžete okúsiť aj vo Zvolene výnimočný zážitok vďaka exkluzívnej vstupenke Zlatý Bažant Tour.

Zlatý Bažant Tour zahŕňa:

- komentovanú prehliadku z priestorov, v ktorých sa reprezentanti pripravujú na zápas

- prehliadku šatne a sprievodných priestorov

- prehliadku pripravenej striedačky na zápas

- stretnutie s trénerom Craigom Ramsaym v predzápasovej atmosfére

- sledovanie rozcvičky našich reprezentantov

- slovenský dres podpísaný aktuálnym reprezentačným výberom

- možnosť „ťuknúť“ si s hráčmi pred nástupom na ľad

- sledovanie rozkorčuľovania pred zápasom z exkluzívnych priestorov pri ľade spoza mantinelu

- VIP vstupenku na zápas s neobmedzenou konzumáciou a výnimočnou príležitosťou pohybovať sa medzi hokejovými osobnosťami

- sledovanie duelu z najlepších miest v rámci VIP tribúny

- darček od nášho partnera Heineken Slovensko

- spomienkové fotografie

 

Komentovaná prehliadka spolu s celou tour trvá približne hodinu. Do predaja putuje obmedzený počet desať Tour vstupeniek na jeden zápas.

 

Komentovaná prehliadka spolu s celou tour trvá približne 60 minút. Do predaja putuje obmedzený počet 10 Tour vstupeniek na stredajší i štvrtkový zápas medzi Slovenskom a Nemeckom.

Po zakúpení vstupenky vás bude kontaktovať zodpovedná osoba s bližšími pokynmi na zadanú mailovú adresu pri kúpe. V prípade, že neobdržíte kontaktný mail, napíšte, prosíme, na media@szlh.sk.

Vstupenka Zlatý Bažant Tour platí výlučne pre jednu osobu, nevzťahuje sa na ňu pravidlo možnosti prísť s dieťaťom do 6 rokov zadarmo. V prípade záujmu absolvovania Tour s dieťaťom je potrebné zakúpiť ďalší lístok samostatne.

 

Predaj obmedzený na max. 4 lístky na jedno konto

V kamennej predajni max. počet lístkov na osobu sú 4 lístky

Deti do 6 rokov majú bezplatný vstup 

Držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO26 majú nárok na zľavu zo vstupného vo výške 20% po preukázaní sa príslušným preukazom (okrem VIP vstupeniek)

Vozičkár + doprovod - 5€

Štadión sa otvára vždy 1 hodinu pred začiatkom zápasu 

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top