Detail info
Close

ESPRIT 2015 - slávnostný večer odovzdávania cien

ESPRIT 2015 - slávnostný večer odovzdávania cien

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.4.2016 o 20.00 h (Vchod otvorený od 19.00 h)
Miesto konania/Place of event: Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20, Bratislava


Popis/Description:

Slávnostný večer s odovzdávaním ocenení Esprit za najlepší jazzový album roka 2015, sa uskutoční 30. apríla 2016 v Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava a bude sprevádzaný živým koncertom troch nominovaných interpretov.

Počas večera vystúpia:

SISA MICHALIDESOVÁ A BENITO GONZALEZ

LUKÁŠ ORAVEC QUARTET

PAVEL MOROCHOVIČ TRIO

Večerom bude sprevádzať moderátorská dvojica Ján Sklenár a Lucia Šipošová. Podujatie bude v živom prenose uvádzané na rádiu Devín, ktoré je partnerom podujatia. Súčasťou programu bude aj krst aktuálneho CD Sisi Michalidesovej.

Slávnostná ceremónia je registrovanou udalosťou participujúcou na oslavách International Jazz Day. Spolu s ďalšími krajinami sveta tak 30. apríla v medzinárodný deň jazzu vzdá hold tomuto žánru aj Slovensko.

Priaznivci jazzu by si nemali nechať ujsť tento večer, ktorý vyjadruje uznanie tvorcom a interprétom tohto žánru na Slovensku. Program predstaví to najlepšie čo na slovenskej scéne za posledný rok vzniklo a zároveň dáva možnosť na stretnutie s komunitou hudobníkov a zhodnotenie predchádzajúceho roka.

Vstupné/Entry: 10,00 EUR - voľné sedenie

Zľavy/Discounts: ZŤP 1 € a sprievod pre ZŤP-S 2 €, dostupné len v predaji na mieste.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top