Detail info
Close

EVERLAST /USA/

EVERLAST /USA/

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na Everlasta bude možné zakúpiť len do 18:30h, potom je možné zakúpiť vstupenky na mieste konania za 35 eur!
Americký pesničkár EVERLAST vystúpi po prvý krát na Slovensku!

Svoju hudobnú show predvedie bratislavskému publiku v klube Ateliér Babylon v piatok 21. septembra 2018.

Gitarista, spevák a textár zahrá aj so svojou kapelou klubový koncert a ponúkne prierez jeho diskografiou.

Everlast, vlastným menom Erik Francis Schrody, narodený v roku 1969, pochádza z New Yorku. Počas jeho kariéry sa hudobne vyvíja multižánrovo. Jeho začiatky a prvé úspechy pochádzajú z obdobia 90. tych rokov, keď pôsobil ako raper a hlavný spevák skupiny House of Pain, s ktorou vyprodukovali večný a celosvetový hit Jump Around, ktorý dodnes elektrizuje a nabíja partychtivých nadšencov energiou do tanca a evokuje v nich potrebu zabaviť sa.
Neskôr mu priniesla úspech sólo dráha v podobe ocenia Grammy za spoluprácu v piesni “Put Your Lights On“ z albumu Supernaturals od Carlosa Santanu.
Spevák, gitarista, pesničkár a hudobný skladateľ Everlast, vydal počas svojej kariéry 7 sólovych albumov a žánrovo sa radí medzi fúziu blues a rocku so špecifikým vokálnym prejavom s prvkami svojského alternatívneho hiphopu.
Nadaný hudobník so svojim charizmatickým a mužným prejavom a prepracovanou tvorbou priťahuje široké spektrum fanúšikov, k čomu prispieva aj vplyv na jeho produkciu od kapiel ako Beastie Boys, Cypress Hill, Ice-T, Gang Starr, Johnny Cash, Bob Dylan, Tom Petty, The Rolling Stones, Bruce Springsteen, Neil Young, and Run–D.M.C. ...

Medzi jeho najväčšie hity patria piesne....
"What It's Like"
"White Trash Beautiful"
"ENDS"
“I get by“..


Bratislavskému hudobnému publiku v Ateliéri Babylon predvedie s partičkou skvelých hudobníkov predstavenie, pozostávajúce z dvoch časti. Časť koncertu sa ponesie v znení pripomenutia jeho nasjúspešnejšieho albumu WHITEY FORD SINGS the BLUES, s ktorým oslavuje 20. výročie vydania. V druhej fáze koncertu odznie mix piesní od House of Pain a Everlast, staré aj nové vrátane nového albumu WHITEY FORD’S HOUSE OF PAIN.

Vstupné/Entry:
Plocha: 29 € 
Balkón: 44 €
ZŤP: 15 €


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top