Detail info
Close

East PRO Fight - Powered by OKTAGON MMA

East PRO Fight - Powered by OKTAGON MMA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Cena/Price: Miestenkové sedenie od 15€, VIP stôl pre 4 osoby od 600€

VIP stôl pre 4 osoby sa dá zakúpiť len ako celok v hodnote 600€

Popis/Description:
 

 Pokračovanie úspešnej série gala večerov, ktorú poznáte už 10 rokov pod názvom  East PRO Fight je opäť tu! Tento krát pod krídlami jednej z najväčších svetových organizácií OKTAGON MMA.

 EPF sa môže pýšiť statusom jednej z prvých úspešných slovenských organizácií, ktorá dokázala ako jediná vypredať haly vďaka kvalite, ktorú ponúkala. V tejto organizácií začínali svoje kariéry mená ako Muradov, Kozma, Borároš, Pukač, Možný, Tripšanský , Bartl, Wittner a mnoho iných známych mien.

 Po krátkej prestávke sa East PRO Fight vracia na scénu v spojení s OKTAGONOM sľubujúc, že prinesú to staré dobré v spojení s novými trendmi. Fanúšikovia východu, si tak konečne určite prídu na svoje.

 Tak teda 29. októbra 2022, sa v Košiciach opäť otvoria brány Crow Arény. Hlavným programom večera bude samozrejme MMA, no pribudnú aj zápasy v iných štýloch, v ktorých sa stretnú nie len bojovníci z domácej scény ale aj zvučné mená týchto organizácií. Očakávať môžeme aj atraktívne zápasy mladých talentov, ktorí chcú zamiešať kartami v rebríčkoch a tak si tu naštartovať svoju kariéru.

 Fanúšikom sľubujeme, že si každý odnesie nielen športový zážitok, určite sa máte na čo tešiť, no viac vám prezradíme priebežne na našich sociálnych sieťach. Sledujte nás, a už čoskoro sa dozviete viac!

 Ahojte, a tešíme sa na Vás!

VIP SILVER   99, -eur - VYPREDANÉ

- miesta v tretiej rade VIP sektora v blízkosti  OKTAGONU
- neobmedzený konzum servírovaných pokrmov od elitnej cateringovej spoločnosti v oddelených VIP priestoroch Sky Boxu, ktoré sú komfortne vybavené
- neobmedzený konzum nápojov (pivo, víno a nealkoholické drinky)
- ďalej potom ponuka miešaných drinkov a značkový alkohol za zvýhodnenú cenu

 

VIP GOLD   150, -eur - VYPREDANÉ

exkluzívne miesta v druhej rade VIP sektora priamo pri OKTAGONE
- neobmedzený konzum servírovaných pokrmov od elitnej cateringovej spoločnosti v oddelených VIP priestoroch Sky Boxu, ktoré sú komfortne vybavené
- VIP champange bar priamo na ploche pri OKTAGONE
- neobmedzený konzum nápojov (pivo, víno a nealkoholické drinky)
- ďalej potom ponuka miešaných drinkov a značkový alkohol za zvýhodnenú cenu

 

VIP STÔL   600, -eur / 4os.

exkluzívne miesta v prvej rade VIP sektora priamo pred OKTAGONOM 
- neobmedzený konzum servírovaných pokrmov od elitnej cateringovej spoločnosti v oddelených VIP priestoroch Sky Boxu, ktoré sú komfortne vybavené 
- obsluha a možný konzum nápojou priamo pri stole VIP sektora
-  VIP champange bar priamo na ploche pri OKTAGONE
- neobmedzený konzum nápojov (pivo, víno a nealkoholické drinky)
- ďalej potom ponuka miešaných drinkov a značkový alkohol za zvýhodnenú cenu                                - -
- jeno vlastné parkovacie miesto priamo pred VIP vchodom (nutné vopred nahlásiť ŠPZ auta mailom na: w@woow.agency)


Vstupenky pre vozičkárov + doprovod zdarma objednávajte na: hotline@ticketportal.sk (s kópiou oskenovaného ZŤP preukazu v prílohe)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture East PRO Fight - Powered by OKTAGON MMA

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - OKTAGON PRIME 4 - 25.04.2020 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie OKTAGON PRIME 4, ktoré sa malo konať dňa 25.04.2020 o 18:00 hod. v Crow Arena, Košice, je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie East PRO Fight - Powered by OKTAGON MMA v novom termíne: 29.10.2022 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 2.7.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 2.7.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 2.7.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 2.7.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 2.7.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Oznam organizátora:

Pokračovanie úspešnej série gala večerov, ktorú poznáte už 10 rokov pod názvom East PRO Fight je opäť tu! Tento krát pod krídlami jednej z najväčších svetových organizácií OKTAGON MMA. EPF sa môže pýšiť statusom jednej z prvých úspešných slovenských organizácií, ktorá dokázala ako jediná vypredať haly vďaka kvalite, ktorú ponúkala. V tejto organizácií začínali svoje kariéry mená ako Muradov, Kozma, Borároš, Pukač, Možný, Tripšanský , Bartl, Wittner a mnoho iných známych mien. Po krátkej prestávke sa East PRO Fight vracia na scénu v spojení s OKTAGONOM sľubujúc, že prinesú to staré dobré v spojení s novými trendmi. Fanúšikovia východu, si tak konečne určite prídu na svoje. Tak teda 29. októbra 2022, sa v Košiciach opäť otvoria brány Crow Arény. Hlavným programom večera bude samozrejme MMA, no pribudnú aj zápasy v iných štýloch, v ktorých sa stretnú nie len bojovníci z domácej scény ale aj zvučné mená týchto organizácií. Očakávať môžeme aj atraktívne zápasy mladých talentov, ktorí chcú zamiešať kartami v rebríčkoch a tak si tu naštartovať svoju kariéru. Fanúšikom sľubujeme, že si každý odnesie nielen športový zážitok, určite sa máte na čo tešiť, no viac vám prezradíme priebežne na našich sociálnych sieťach. Sledujte nás, a už čoskoro sa dozviete viac!

Ahojte, a tešíme sa na Vás!

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top