Detail info
Close

Erik TRUFFAZ quartet

Erik TRUFFAZ quartet

Miesto:

Špička európskeho jazzu Erik Truffaz v Bratislave!

Vstupenky

Popis podujatia

Erik Truffaz sa radí medzi špičku európskeho jazzu, má na konte takmer dvadsať albumov, vďaka ktorým sa preslávil po celom svete. Narodil sa vo Švajčiarsku, no vyrastal vo Francúzsku v hudobníckej rodine, čo je aj dôvodom, prečo bola hudba už v mladosti stredobodom jeho života. Už vo svojich prvých hudobných projektoch spájal rôzne štýly ako jazz, funk, soul, hip-hop, elektroniku, drum’n’bass, nu jazz a iné. Jeho tvorbu tvoria originálne a kritikmi oslavované fusion nahrávky, plné sviežich zvukov, nových farieb a otvoreného priestoru.

 

ERIK TRUFFAZ QUARTET PREDSTAVÍ V BRATISLAVE SVOJ NAJNOVŠÍ ALBUM LUNE ROUGE.

10.10.2021, 19:30 hod, Ateliér Babylon, Bratislava

Všetkých priaznivcov jazzu určite poteší informácia, že dlho očakávaný a vzhľadom na okolnosti uplynulého roka, viackrát preložený koncert fenomenálneho jazzového trúbkara Erika Truffaza sa bude konať v oznámenom októbrovom termíne. Skvelého hudobníka s jeho kvartetom privítame na jedinom slovenskom koncerte v bratislavskom Ateliéri Babylon 10.10.2021 patrične „rozohraného“ po sérii piatich koncertov v susednej Českej republike.

Turné k umelcovmu novému albumu Lune Rouge bolo pôvodne naplánované na rok 2020, z dôvodov, ktoré nedokázal ovplyvniť nikto z nás, sa však uskutočňuje až v týchto dňoch. O to viac bude tento koncert jedinečný.

Na pódiu sa spolu s Erikom Truffazom predstavia jeho dlhoroční spoluhráči - hráč na klávesové nástroje Benoît Corboz, basgitarista Marcello Giuliani a  najmladší člen kvarteta bubeník Arthur Hnatek. Práve on má tak povediac na svedomí novú živelnejšiu energiu kvarteta a nemalou mierou tak prispel k tomu, že aj tento album – tak ako je už u Erika Truffaza zvykom – je opäť novátorský,  iný. V omnoho väčšej miere ako sme doteraz u Erika počuli, sú na albume využité analógové syntetizátory a album asi najvýstižnejšie charakterizuje citácia z časopisu JazzTimes: „Inteligentná, nekompromisná hudba súčasnosti, ktorú hrajú virtuózni hráči s bohatou fantáziou a odvahou.“

Hľadanie nových trendov a ciest, neuveriteľná hudobná  predstavivosť a odvaha pri prekračovaní žánrových hraníc sú pre  Erika Truffaza charakteristickými počas celej jeho hudobnej kariéry.  Klasické základy, ktoré získal v rodinnom prostredí sa rozhodol už ako 13ročný preveriť skúškou ohňom vo svojej prvej rock´n ´rollovej kapele. Vzápätí na to objavil Milesa Davisa a jeho nesmrteľný album Kind Of  Blue. Celoživotné očarenie týmto velikánom však nestálo v ceste ďalším hudobným vplyvom - počúval  Pink Floyd, Deep Purple či Led Zeppelin, rovnako však aj nemeckú synthpopovú scénu. Ako sám s humorom jemu vlastným  hovorí, pri počúvaní ale ani pri samotnom hraní, nemal žiadne zábrany v premosťovaní zdanlivo odlišných hudobných svetov. Hral jazz i rap, no najmä jeho prieniky medzi jazzom, elektronickou hudbou a world music sa stali tým, čo z neho urobilo jedného z najúspešnejších jazzových umelcov súčasnosti. Jeho albumy vychádzajú v prestížnom jazzovom vydavateľstve Blue Note.

Neustále hľadá niečo nové, spája vo svojej tvorbe i zdanlivo nespojiteľné  a tak nečudo, že si vyslúžil nálepku neúnavného hudobného experimentátora. Vydal viac ako dvadsiatku albumov a bez nadsázky možno povedať, že každý z nich je iný a je originálom v pravom slova zmysle. Spoločným menovateľom všetkých je však bravúra a hudobné majstrovstvo samotného Erika Truffaza, podporené starostlivým výberom tých najlepších spoluhráčov.

Príďte si ich vypočuť a prežiť večer plný krásnej a obohacujúcej hudby.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Erik TRUFFAZ quartet - 11.4.2021 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Erik TRUFFAZ quartet, ktoré sa malo konať dňa 11.4.2021 o 19:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 10.10.2021 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 15.4.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 15.4.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 15.4.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 15.4.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 15.4.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 15.4.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 15.4.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 15.4.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Erik TRUFFAZ quartet 2020 - 28.9.2020 o 19:00 hod.

Predstavenie Erik TRUFFAZ quartet 2020, ktoré sa malo konať dňa 28.9.2020 o 19:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 11.4.2021 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Erik TRUFFAZ quartet - 15.3.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie Erik TRUFFAZ quartet, ktoré sa malo konať dňa 15.3.2020 o 20:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 28.9.2020 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 15.5.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 15.5.2020 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 15.5.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top