Detail info
Close

Eva Pavlíková & Band – Vianočný šansónový koncert

Eva Pavlíková & Band – Vianočný šansónový koncert

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Eva Pavlíková & Band – Vianočný šansónový koncert  - 17.12.2023 Nitra - Synagóga


Slovenská herečka a speváčka Eva Pavlíková sa nám predstaví na Vianočnom šansónovom koncerte v krásnych priestoroch Nitrianskej Synagógy za sprievodu svojej kapely.
Na koncerte zaznejú známe šansóny od domácich a svetových autorov, ale aj muzikálové melódie a malé prekvapenie v podobe vianočných piesní, ktoré Eva Pavlíková rada spieva v predvianočnom období.

Umenie spievaného šansónu si Eva Pavlíková berie za svoje a napĺňa tak nielen svoj umelecký odkaz, ale aj odkaz režiséra Jozefa Bednárika, s ktorým v minulosti spolupracovala na mnohých muzikálových a divadelných predstaveniach. Šansónové koncerty tak naďalej udržiavajú tento hudobný žáner živý.

Texty piesní prebásnili do slovenskej verzie textári: Ján Štrasser, Nora Beňačková, Oľga Záblacká... Hudobno-dramatické umenie šansónových koncertov Eva Pavlíková obohacuje o hereckú výpoveď a skúsenosť ženy, umelca s neopakovateľným autentickým prednesom.
Piesne, Čerešne, Žiť za to stálo, List mame, Utešovanka, Bol si milý a iné, si tak nájdu svojho poslucháča a naplnia naše srdcia nehou, pokorou a láskou.

 Tešíme sa na stretnutie a na ďalší krásny koncert na čarovnom mieste

 

Obsadenie:
Eva Pavlíková – spev
Zdenko Huszárik - klavír
Viliam Majer - akordeón
Jakub Valiček – bicie
Jakub Hrozan - basgitara

 

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Eva Pavlíková & Band – Vianočný šansónový koncert
Top