Detail info
Close

FABRIQ MMA

FABRIQ MMA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prvý turnaj novej organizácie Attilu Végha FABRIQ MMA: V klietke Ryšavý či Boráros

Na scénu MMA prichádza zbrusu nová značka, ktorú založil legendárny Attila Végh. Hlavným ťahákom prvého turnaja FABRIQ MMA v Mestskej športovej hale v Trnave bude zápas domácej hviezdy Karola Ryšavého, ktorý je bývalým šampiónom OKTAGON-u. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na súboje Gábora Borárosa, Michala Plesníka, Braňa Zuzáka či Denisa Farkaša. 

Hlavným cieľom FABRIQ MMA je vytvoriť priestor pre talentovaných mladých bojovníkov, ktorí to majú namierené do OKTAGON-u

„Každý by chcel bojovať v OKTAGONe, ale nie každý aj dostane šancu. Naša organizácia bude zameraná na amatérov, ktorí sú naozaj šikovní a majú za sebou veľa zápasov. Ide o to, aby sme im pomohli nastaviť vyšší cieľ, aby sa stále netočili len medzi amatérmi,vysvetlil Végh založenie organizácie.

Medzi najlepšími z amatérov sa budú pravidelne na turnajoch objavovať aj elitní bojovníci OKTAGONu, ktorých mená fanúšikovia dobre poznajú.

Zverenec Spartakus Fight Gym Karol Ryšavý má na konte cenné skalpy v podobe Bartla či Kuzníka a aktuálne je po ostro-sledovanom zápase s Fodorom, ktorého knokautoval v prvom kole. Tentoraz by si chcel pripísať ďalšiu cennú výhru nad skúseným Gruzíncom Paatom Tsxapeliom, ktorý v rámci profi-kariéry porazil Jána Malacha a prichádza zastupovať nemecký Stuttgart.

V klietke FABRIQu sa predstaví aj prvá veľká osobnosť OKTAGONu Gábor „Beast“ Boráros, ktorý sa vracia do boja po viac ako ročnej prestávke. Klietkou rozhodne otrasú aj bomby od mnohonásobného majstra Slovenska v boxe Michala Plesníka, ktorý sa už niekoľko rokov pripravuje na kariéru MMA zápasníka. V neposlednej rade divákov prítomnosťou poteší aj Tomáš Cigánik, ktorý má bohaté amatérske skúsenosti, či ďalší člen SFG Denis Farkaš.

VIP SILVER 99€

- vstupenka na plochu do predných radov pri klietke,

- servírované pokrmy v oddelených VIP službách,

- nápoje (pivo, víno a nealkoholické nápoje).

 

VIP GOLD 149€

- exkluzívne miesta v druhej rade pri klietke,

- servírované pokrmy v oddelených VIP službách,

- nápoje (pivo, víno a nealkoholické nápoje).

 

VIP PLATINUM 199€

- sedenie priamo pod klietkou! Exkluzívne miesta v prvej rade,

- servírované pokrmy v oddelených VIP službách,

- nápoje (pivo, víno a nealkoholické nápoje).

 

Zaži prvý večer tejto skvelej novej organizácie, ktorá je pripravená zažiariť pod krídlami OKTAGONu! Lístky práve v predaji

FABRIQ MMA - New Legends are bornTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture FABRIQ MMA

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - FABRIQ MMA - 05.11.2022 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie FABRIQ MMA, ktoré sa bude konať dňa 05.11.2022 o 18:00 hod. v Mestská športová hala, Trnava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 05.11.2022 v novom čase 17:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top