Detail info
Close

FESTIVAL ZMIERENIA 2023 / ĽH POKOŠOVCI A JANA AMBRÓZOVÁ: ŠUMIAC, MÔJ ŠUMIAC

FESTIVAL ZMIERENIA 2023 / ĽH POKOŠOVCI A JANA AMBRÓZOVÁ: ŠUMIAC, MÔJ ŠUMIAC

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Fantastická ľudová hudba Pokošovci k nám zavíta s programom Šumiac, môj Šumiac. Špeciálnym hosťom bude huslistka, speváčka a etnomuzikologička Jana Ambrózová.

Ďalší ročník Festivalu zmierenia nám opäť priblíži kultúrnu jedinečnosť aj tragické osudy židovskej a rómskej minority na území Slovenska.

FESTIVAL ZMIERENIA 2023 v sebe spája dva medzinárodné pamätné dni – 1. 9. Európsky deň židovskej kultúry a dedičstva a 9. 9. Deň obetí holokaustu a rasového násilia. Snažíme sa v ňom priniesť každý rok divákom a účastníkom trochu inak zameraný pohľad, týkajúci sa tejto témy – od historických a kultúrno antropologických prednášok až po koncerty prezentujúce hudbu týchto menšín v kontexte svetovej kultúry.

DK Zrkadlový háj - Klub za zrkadlom

9.9. Sobota 19:00 - ĽH Pokošovci a Jana Ambrózová: Šumiac, môj Šumiac


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - FESTIVAL ZMIERENIA 2023 / ĽH POKOŠOVCI A JANA AMBR - 09.09.2023 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie FESTIVAL ZMIERENIA 2023 / ĽH POKOŠOVCI A JANA AMBR, ktoré sa malo konať dňa 09.09.2023 o 19:00 hod. v DK Zrkadlový háj - Spoločenská sála, Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top