FIRE ON ICE

FIRE ON ICE

Dátum: 7. novembra 2019
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
7
Nov 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
FIRE ON ICE

Popis podujatia

Fire on Ice nabitá hviezdami, ktoré vzdajú poctu kariére česko-slovenskej krasokorčuliarskej legendy

Vážne zdravotné problémy Jozefa Sabovčíka zmarili jeho účasť na šou 

SALT LAKE CITY/BRATISLAVA/OSTRAVA (29. októbra 2019) -  Deväť dní pred začiatkom krasokorčuliarskej šou Fire on Ice prišla zo zámoria nepríjemná správa. Olympijský medailista a slovenská legenda Jozef Sabovčík sa šou, ktorá je poctou jeho dlhoročnej kariére, nemôže zúčastniť. Prílet zo Salt Lake City mu znemožnili vážne zdravotné problémy.

Hovorím to s nesmierne ťažkým srdcom. Situácia sa zhoršila natoľko, že bohužiaľ,  31. októbra musím podstúpiť operáciu. Štyri dni po takomto zákroku nie je možné, aby som zvládol cestu cez oceán. Fire on Ice sa musí konať bezo mňa,povedal Jozef Sabovčík. Rodák z Bratislavy začal bojovať so zdravotnými komplikáciami na jar.Začala mi tŕpnuť ľavá noha a prsty natoľko, že som si ich už vôbec necítil. Dôvodom bola platnička, z ktorej mi v júli kus odstránili. Lekár mi odporučil zákrok, aby sme sa vyvarovali trvalejšiemu poškodeniu reflexov v nohe. Rekonvalescencia žiaľ nebola bez problémov, mal som bolesti. Vraj je to pri hojení po tomto zákroku relatívne bežné. Situácia sa však po čase začala zhoršovať. Všemožne som sa snažil môj stav stabilizovať tak, aby som mohol na Slovensko a do Čiech priletieť. Podstúpil som rôzne kúry a injekcie, nič však nepomáhalo,vysvetlil prvý muž, ktorý v súťaži skočil štvoritý skok a celý svet ho pozná pod menom Jumping Joe.Do poslednej chvíle som veril, že to vyjde.

Sabovčík zabsolvoval v Salt Lake City viaceré vyšetenia, na základe ktorých padol verdikt, že operácia je neodkladná. Šou bude ale určite fantastická, pretože sú tam najväčšie hviezdy svetového ľadu. Máme aj naše talenty – Eliška Březinová, Michal Březina, Tomáš Verner, takže sa máte na čo tešiť. Mne je akurát ľúto to, že sme sa všetci aj s rodinou tešili na Slovensko a na Čechy, pretože tam stále radi chodíme a okrem toho sme mali pre vás pripravené niečo extra špeciálne na ľade aj s celou mojou rodinou. Ale dúfam, že v blízkej budúcnosti  nastane nejaká príležitosť, kedy to budem môcť pre vás ešte urobiť, aby sme urobili takú symbolickú bodku za mojou amatérskou a profesionálnou kariérou, dodal Sabovčík. Verí, že fanúšikovia šou nabitej hviezdami zachovajú priazeň aj napriek tomu, že sa jej on osobne nemôže zúčastniť. Budem na vás myslieť, držte mi palce a snáď sa uvidíme čo najskôr.

Šou Fire on Ice, ktorá je poctou kariére Jozefa Sabovčíka, pod vedením renomovaného ruského choreografa Iliu Averbucha sa bude v Ostrave a Bratislave konať 6. a 7. novembra. Predstaví sa v nej 8 olympijských víťazov, na čele s jednou z najväčších osobností svetového krasokorčuľovania Alexejom Jagudinom. V septembri zoznam hviezd doplnila vôbec prvá ruská olympijská víťazka v krasokorčuľovaní Adelina Sotnikovová, ktorá triumfovala v Soči 2014 a zlatý tanečný pár zo Soči a strieborný zo ZOH v Pchjongčchangu Jekaterina Bobrovová s Dmitrijom Solovjovom.

V originálnom programe, ktorý bude aj hudobnými motívmi venovaný kariére Jozefa Sabovčíka, budú môcť diváci obdivovať aj ďalších olympijských víťazov, športovú dvojicu Tatianu Totmianinovú a Maxima Marinina, olympijského víťaza v pároch Romana Kostomarova či majstrov sveta Mariu Petrovovú s Alexejom Tichonovom, ako aj výkony svetových akrobatických hviezd Vladimíra Besedina a Alexeja Poliščuka či najlepších slovenských a českých krasokorčuliarov a krasokorčuliarky - majstra Európy Tomáša Vernera, ktorý bude aj jedným z moderátorov šou, Michala Březinu, Elišku Březinovú, Lukáša Václavíka či súrodencov Oľgu a Jozefa Beständigovcov.

Vstupenky na predstavenie do Ostravy kúpite tu!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ORGANIZAČNÉ POKYNY PRI ĽADOVEJ SHOW – FIRE ON ICE

ORGANIZAČNÉ POKYNY PRI ĽADOVEJ SHOW – FIRE ON ICE

1. ORGANIZÁTOR
XL group s.r.o.
Štúrova 12, 81102 Bratislava
Mail: xlpromotion@xl.sk
Mobil: +421 911 557 032

2. DÁTUM A MIESTO KONANIA
7.11.2019
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, Odbojárov 9, Bratislava

3. OTVORENIE brán štadióna je po 18,00 hod. resp. podľa rozhodnutia managementu umelcov

4. ZAČIATOK ŠOU JE PLÁNOVANÝ po 19,00 hod. Predstavenie trvá cca 2,5 hod. vrátane 20min. prestávky.

5. VSTUP na štadión je výsuvnými schodiskami. Vstup do sektoru C29 je cez sektory na druhom nadzemnom podlaží, kde sa nachádzajú sektory B.
VSTUP PRE VOZÍČKAROV je označený z ulice Odbojárov cesty. Doprovod vozíčkara musí takisto mať platnú vstupenku.

6. ZOZNAM NEPOVOLENÝCH PREDMETOV
Je prísne zakázané vnášať do priestorov konania podujatia sklenené nádoby, sklenené fľaše, alkoholické a nealkoholické nápoje, plechovky, jedlo, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždnik, kamery a fotoaparáty, resp. iné nahrávacie zariadenia, zvieratá, predmety ohrozujúce bezpečnosť ostatných návštevníkov a zbrane akéhokoľvek druhu. Malé kompaktné, neprofesionálne fotoaparáty sú povolené.

7. BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA
Priestory štadióna sú počas trvania podujatia prísne strážené súkromnou bezpečnostnou službou, ktorá bude okrem stráženia areálu dohliadať aj na dodržiavanie poriadku. Organizátor si vyhradzuje právo nevpustiť na štadión prípadne vyviesť z areálu štadióna osoby, u ktorých je podozrenie konzumácie alkoholických nápojov, resp. iných omamných látok, spôsobujúcich agresívne správanie a tým ohrozovanie iných návštevníkov podujatia. Návštevníci predstavenia sú povinní riadiť sa bezpečnostnými pokynmi bezpečnostnej služby a príslušníkov Policajného zboru SR.

Organizátor nezodpovedá za škody spôsobené nedisciplinovaným chovaním publika. Organizátor rovnako nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností (napr. peňazí, dokladov, šperkov, hodiniek, mobilných telefónov a pod.)

8. OBČERSTVENIE A STÁNKY S REKLAMNÝMI PREDMETMI
V priestoroch štadióna budú k dispozícii stánky s občerstvením a nápojmi, ktoré spadajú pod správu spoločnosti STARZ s.r.o.

Šatňa nie je k dispozícii.

9. DOPRAVA NA ŠTADIÓN A PARKOVANIE
Odporúčame na podujatie prísť mestskou hromadnou dopravou. Na parkovanie môžete využiť parkoviská, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti Zimného štadióna O. Nepelu. (napr. parkovisko Kaufland, podzemná resp. strešná garáž nákupného centra Polus a iné.)
Parkovisko v podzemnej garáži Zimného štadióna je možné využiť taktiež, ale je spoplatnené.

VEREJNÁ DOPRAVA
Zimný štadión O. Nepelu sa nachádza na ulici Odbojárov a Trnavskej ceste.
Do centra sa dostanete zo Zimného štadióna električkami z Vajnorskej ulice, trolejbusovými linkami z Jégeho ulice a tiež hustou sieťou autobusových liniek z Trnavskej cesty.

10. PRVÁ POMOC
Stanovisko prvej pomoci sa nachádza pod sektorom A10.

11. FOTO & VIDEO
Je možné používať mobilné telefóny a kompaktné digitálne fotoaparáty. Profesionálne fotoaparáty (s výmennými objektívmi) a videokamery môžu používať len akreditovaní fotografi a tv štáby.

12. POZOR: Upozorňujeme návštevníkov, že vstupenka je cenina a jej falšovanie je vážny priestupok, považovaný za trestný čin, ktorý sa trestá podľa príslušného zákona. Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach. Znehodnotená alebo dodatočne upravovaná vstupenka je neplatná. Za stratu, odcudzenie, alebo poškodenie vstupenky organizátor nenesie zodpovednosť.


Top