Detail info
Close

FestDobréMoravany 2023 (FestDobréRybníky sťahujeme)

FestDobréMoravany 2023 (FestDobréRybníky sťahujeme)

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Len nedávno sme sa obľúbený rodinný festival FestDobréRybníky rozhodli premiestniť na nové miesto. Bližšie k Piešťanom, kde sme aj začínali a to do prekrásneho anglického parku a kaštieľa v malebnej obci Moravany nad Váhom, okr. Piešťany. Je nám tým poskytnutý aj väčší priestor a zázemie nádherného parku zvýši aj počet v stanovom mestečku. Okolie ponúka bohatú nádielku aj na výlety a sprievodný program aj mimo areál. Tak sa môžeme tešiť aj na hromadné vpustenie veľrýb do Váhu, či výlety po okolí. Nebudú chýbať tradičné remeselné trhy, kde Vás čaká niekoľko desiatok remeselníkov, ale taktiež bohatý sprievodný program pre celú rodinu, workshopy, tvorivé dielne, súťaže. To hlavné je však muzika a tak Vám okrem skvelých nových talentov na scéne predstavíme aj hviezdy folk a country neba. Nebude chýbať skvelá Hrdza, Vojta Nedvěd s kapelou, Roman Horký z Kamelotu, Žalman a spol, legenda bluegrassu Poutníci, či obľúbený Neřež. Po čase zavíta k nám aj Martin Geišberg, či Nany Hudák a Janko Svetlan Majerčík, ale aj víťazka Porty 2023 Marie Tilšarová a Kdo jsme my, či víťaz Moravského brabca skvelý objav minulého roka Moruša. Country scénu zastúpi najúspešnejšia country skupina Neznámi a už legendárny Belasí. Miláčikovia publika Divozel, Bobova Diéta, či finalista ČeskoSlovensko má talent Peter Juhás určite potešia, veď sú už stálicami na festdobrom pódiu. Rovnako však aj folkové zoskupenia ako PeLaMi, Jasoň, KaTea a pesničkári Michal Varga, Martin Bohém, Matej Struhár, Ľubo Konečný a ďalší.

Viac v udalosti na fb: https://www.facebook.com/events/519820906177651 , alebo na mail: vstupenky@festdobre.sk a na www.festdobre.sk


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture FestDobréMoravany 2023 (FestDobréRybníky sťahujeme)
Top