Festival ružových vín 2015

Festival ružových vín 2015

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 20.6.2015 od 13:00hod.
Miesto konania/Place of event: centrum mesta Nitra (Ponitrianske múzeum, vybrané kaviarne, reštaurácie a bary)

Popis/Description:

Už po siedmykrát rozohrá atmosféru v centre Nitry Festival ružových vín. Pestrá škála menších rodinných vinárstiev, ktorých portfólio zahŕňa ponuku kvalitných ružových vín, doplnená o sprievodný program a hand-made trh, vyláka do ulíc návštevníkov, ktorí si radi vychutnajú nielen rozmanité chute ružového vína, ale aj pohodovú a priateľskú atmosféru, ktorá bude sprevádzať degustácie situované v exteriéroch nitrianskych kaviarní, reštaurácií a barov. Privítajte leto oslavou ružového vína!

Prejdite sa centrom Nitry a pristavte sa vo vybraných prevádzkach. V každej z nich vás bude čakať vinárstvo so svojím príbehom a ponukou ružových vín. Oddýchnuť a občerstviť sa budete môcť v "Chill/Grill zóne", kde bude k nahliadnutiu aj fotovýstava, ktorá vám priblíži pútavosť vinárčenia na území Slovenska v priebehu histórie. Pohodovú atmosféru dotvoria aj viaceré koncerty, rozmiestnené v centre mesta.

Vymeňte si v Ponitrianskom múzeu od 12:00 svoju vstupenku za vínny pas a užite si letnú bezstarostnosť na Festivale ružových vín.

ZľavyDiscounts: bez nároku na zľavuTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top