Finále Slov. pohára vo volejbale mužov a žien

Finále Slov. pohára vo volejbale mužov a žien

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Veľký volejbal sa vracia pod Vihorlat. Cez víkend 16. a 17. februára 2019 sa v Mestskej športovej hale v Humennom uskutoční finálový turnaj vo volejbale mužov a žien.

Na východe Slovenska sa stretne klubová elita na Slovensku. V sobotu 16. 2. sú na programe semifinálové zápasy mužov, v ktorých sa predstavia až tri tímy z východu. Medzi kvarteto najlepších sa prebojovali trojnásobní víťazi Slovenského pohára, volejbalisti VK MIRAD PU Prešov, ktorí vo štvrťfinále vyradili obhajcu VK Prievidza. Šarišania sa v boji o postup do finále stretnú s TJ Slávia Svidník. V druhom semifinále nastúpia volejbalisti VK KDS Šport Košice, ktorí majú v kádri niekoľko bývalých hráčov Chemesu Humenné, proti VKP Bystrina SPU Nitra.

V nedeľu 17. 2. sú na programe finálové zápasy žien (14.30) a potom mužov (17.30). Zloženie finálovej dvojice bude známe po skončení semifinále 6. februára.

V Humennom sa finálový turnaj SP uskutočnil naposledy v roku 2014, kedy si prvenstvo pre zaplnenými tribúnami vybojovali volejbalisti Chemesu Humenné a v ženskej súťaži sa tešili hráčky Doprastavu Bratislava.

Slovenský pohár je prvým vrcholom volejbalovej sezóny. Na záverečný turnaj sa prebojovali štyri najlepšie mužské a dva najlepšie ženské tímy, čo sľubuje kvalitný športový zážitok. Víťazi hrajú o prestížnu trofej a miestenku do pohárovej Európy pre budúcu sezónu. Slovenská volejbalová federácia pripravuje k podujatiu bohatý sprievodný program.

Vstupenky sa budú predávať v troch etapách.

Ceny:

do 31. 1. 2019: 6 eur/deň a 10 eur/celý víkend

do 14. 2. 2019: 7 eur/deň a 12 eur/víkend

na mieste v deň zápasu: 8 eur/deň

Program zápasov:
sobota 16. 2. - semifinále mužov:
15.30 VK MIRAD PU Prešov - TJ Slávia Svidník
18.30 VKP Bystrina SPU Nitra - VK KDS-Šport Košice

nedeľa 17. 2. - finálové zápasy
14.30 finále žien (zloženie bude známe neskôr)
17.30 finále mužov (víťazi semifinále)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top