Detail info
Close

Finálový víkend JOJ Šport Slovenského pohára

Finálový víkend JOJ Šport Slovenského pohára

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Štyri tímy, tri zápasy, dva dni a jeden víťaz. JOJ Šport Slovenský pohár v tejto sezóne premiérovo vyvrcholí finálovým víkendom za účasti kvarteta najlepších družstiev súťaže. V sobotu 9. a v nedeľu 10. decembra v Považskej Bystrici zabojujú o zisk pohárovej trofeje okrem domácich „panterov“ aj hokejisti Žiliny, Žiaru nad Hronom a Prešova. Príďte si vychutnať súboje popredných tímov TIPOS SHL, v ktorých pôjde o všetko.

Odporúčanie pre fanúšikov pri nákupe vstupeniek:

Z organizačných a bezpečnostných dôvodov odporúčame priaznivcom Žiliny, aby pre semifinálový zápas s Prešovom využívali sektory A, B, D a priestory na státie práve nad týmito sektormi. Pre fanúšikov Prešova bude prioritne určený sektor C a priestory na státie nad ním. Rovnako odporúčame priaznivcom Považskej Bystrice, aby na semifinálový zápas so Žiarom nad Hronom využívali miesta v sektoroch A, B, D a pozície na státie nad týmito sektormi. Pre fanúšikov Žiaru nad Hronom bude prioritne určený sektor C a priestory na státie nad ním.

Organizačné pokyny k finálovému zápasu zverejníme prostredníctvom komunikačných kanálov Hockey Slovakia a prostredníctvom klubových kanálov po tom, čo bude známe obsadenie finále.

Informácie v bodoch:
-  Predaj obmedzený na max. 4 lístky na jeden email cez www.ticketportal.sk
-  V kamennej predajni max. počet lístkov na osobu sú 4 lístky
-  Deti do 6 rokov majú bezplatný vstup  
-  Držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO26 majú nárok na zľavu zo vstupného vo výške 20% po preukázaní sa príslušným preukazom
-  Štadión sa otvára vždy 1 hodinu pred začiatkom zápasu  


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top