Fragile Queen Kursalon Tr. Teplice

FRAGILE koncerty
Fragile Queen Kursalon Tr. Teplice

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vychutnajte si koncert najznámejšej slovenskej vokálnej skupiny Fragile, ktorá do Kursalonu Trenčianske Teplice prichádza s ich úspešným projektom „Fragile Queen“.

V netradičných aranžmánoch predstavia nesmrteľné hity dnes už legendárnej kapely Queen ako Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On, We Will Rock You, Bicycle Race a mnohé ďalšie, ktoré doplní zvuk rockovej kapely v zostave: Martin Valihora, Juraj Gregorík, Juraj Zaujec, Michal Bugala, Eugen Vizváry a Roland Kaník.

Projekt „Fragile Queen“ vznikol vďaka spolupráci s festivalom Viva Musica! S myšlienkou prišiel Matej Drlička, riaditeľ festivalu, inšpirovaný úspechom s a cappellovou verziou skladby Bohemian Rhapsody.

Fragile je slovenská vokálna skupina zložená z výrazných speváckych osobností, ktoré bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, interpretujú známe svetové hity. FRAGILE tvoria : Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Martin Klempár, Daniela Tomešová, Karolína Majerníková a Anabella Mollová.

Cena vstupenky:

  • Voľné sedenie: 26 €
  • Voľné sedenie Seniori, ZŤP, študenti: 24€
  • Box B s miestenkou 104 € / 4 osoby
  • VIP Box A s miestenkou a občerstvením 30 € / osoba


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Fragile Queen Kursalon Tr. Teplice - 20.8.2020 - Informácia o zmene času koncertu na 20:00hod.

Vážený klient,
Predstavenie Fragile Queen Kursalon Tr. Teplice, ktoré sa malo konať dňa 20.8.2020 o 19:00 hod. v KURSALON, Trenčianske Teplice, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 20.8.2020 s novým časom začiatku o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.
Táto zmena sa týka vstupeniek do sektorov: stoly B16 - B20, stoly A11 - A20! 

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti !

Oznam organizátora:
Milí návštevníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že vzhľadom na nariadenie Regionálneho úradu verejného zdravotníctva vzťahujúce sa na obmedzený počet návštevníkov verejných podujatí v regióne Trenčín platné od dnes 20.8.2020 sa čas koncertu Fragile Queen v Kursalone Tr. Teplice presúva z 19:00 na 20:00. Vstup na podujatie je možný od 19:30. Program koncertu sa nemení. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Parkovanie je možné na vyhradených parkovacích plochách v rámci mesta. Vstup na koncert možný len s rúškom.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Fragile Queen Kursalon Tr. Teplice - 20.8.2020 - Informácia o zmene času koncertu na 18:00hod.

Vážený klient,
Predstavenie Fragile Queen Kursalon Tr. Teplice, ktoré sa malo konať dňa 20.8.2020 o 19:00 hod. v KURSALON, Trenčianske Teplice, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 20.8.2020 s novým časom začiatku o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.
Táto zmena sa týka vstupeniek do sektorov: voľné sedenie, stoly B3 - B15, stoly A1 - A10! 

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti !

Oznam organizátora:
Milí návštevníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že vzhľadom na nariadenie Regionálneho úradu verejného zdravotníctva vzťahujúce sa na obmedzený počet návštevníkov verejných podujatí v regióne Trenčín platné od dnes 20.8.2020 sa čas koncertu Fragile Queen v Kursalone Tr. Teplice presúva z 19:00 na 18:00. Vstup na podujatie je možný od 17:00. Program koncertu sa nemení. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Parkovanie je možné na vyhradených parkovacích plochách v rámci mesta. Vstup na koncert možný len s rúškom.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top