Frank McComb, Depart Refire,Andrej Šeban, ODJ 2013

Frank McComb, Depart Refire,Andrej Šeban, ODJ 2013

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 27.2.2013 o 19:00h.
Miesto konania/Place of event: Istropolis, Bratislava

Popis/Description:
One Day Jazz Festival tento rok začína vo veľkom štýle.

27. februára poslucháčom ponúkne kvalitný jazz trio Harry Sokal, Heiri Känzig a Martin Valihora, známe pod názvom Depart, pravý americký soul v podaní famozného speváka, skladateľa a multiinštrumentalistu Franka Mc Comba a slovenskú špičku Andreja Šebana s jeho mladou energickou kapelou.

Po tohtoročnom úspešnom turné Andreja Šebana priaznivcov určite poteší vystúpenie aj na One Day Jazz Festivale, keďže jeho bratislavské koncerty boli beznádejne vypredané. S Andrejom zahrá jeho nová koncertná skupina v zložení - Daniel Špiner (klávesy), Peter Rusňák (basgitara) a Michal Fedor (bicie).

Power-trio Depart sa slovenskému publiku predstaví v novom zložení. Bubeníka Jojo Mayera nahradil po 15- rokoch Martin Valihora. Virtuózni sólisti tria zahrajú explozívny mix vzrušujúcich rytmov a pútavých melódií.

Ťahákom festivalu je americký multiinštrumentalista a spevák Frank McComb.
Frank McComb je veľký talent, ktorý si u nás určite získa zaslúženú pozornosť. Účinkoval s jazzovými velikánmi akými sú Herbie Hancock, Oscar Peterson, Roberta Flack, Donny Hathaway (ku ktorého hlasu je najčastejšie porovnávaný) a Stevie Wonder.

Predaj na mieste piramo v Istropolise od 17:00h. !!!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top