Detail info
Close

GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE

GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE
CELEBRATING THE 50TH ANNIVERSARY OF ‘BURN’
 

S potešením oznamujeme, že Glenn Hughes - niekdajší basgitarista a spevák slávnych Deep Purple, známy pre milióny rockových fanúšikov ako ‘Voice of Rock’, člen siene slávy Rock and Roll Hall of Fame, pride na Slovensko so špeciálnym programom !  Koncert pripomenie 50. výčočie legendárneho album Deep Purple “Burn”, na ktorom sa prvý krát predstavili ako nový členovia kapely, ale aj ako spoluautori nahrávky  David Coverdale a Glenn Hughes. 

“ Je to už 50 rokov, keď sme s  Deep Purple v lete v roku 1973 komponovali album BURN. Bolo to v nádhernom prostredí britského vidieka, v pevnostiClearwell castle /  Forest of Dean Gloucestershire. Na tomto storočnom hrade bola medzi name výborná pohoda, mali sme S Davidom Coverdalom pocit, že Deep sú s  nami ako novými členmi inou kapelou. Nemohli sme sa dočkať, kedy začneme pracovať na nových skladbách ! Taká elektrizujúca atmosféra panovala medzi múrmi hradu,"  spomína Glenn a pokračuje: “možno si viete predstaviť ako prostredie pevosti nabádalo k rôznym psím kusom, pred čím nás pri príchode aj varoval John Lord. Ritchie Blackmore bol v tomto veľmi vynaliezavý. Jednen večer pred spaním mi do spálne prepašoval a ukryl reproduktor, kde mi potom pustil zvuky duchov….”. Glenn sa na tom smeje aj po rokoch a doplní k historku k skladbe Burn: “titulnú skladbu sme zložili ako poslednú. Vrátili sme sa z pubu, vošli do skúšobne v krypte a stal sa zázrak… Pesničky sme neskôr v októbri nahrávali  vo švajčiarskom štúdiu v Montreux, ” uzavrel svoje spomienky Glenn Hughes. 

“Prišiel čas osláviť BURN a neviem sa dočkať, až sa uvidíme na koncerte !”

Genn Hughes 

Na koncerte zaznie celý album “Burn” a  naviac výber skladieb z éry Deep Purple MKIII a MKIV.

Glenn Hughes band vystúpi v zložení :

-          Glenn Hughes: basgitara, spev

-          Soren Andersen (gitara)

-          Ash Sheehan (bicie)

-          Bob Fridzema (klávesy)

ZŤP na vozíku 5€ (obmedzený počet)


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE
picture GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE
picture GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE
picture GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE
Top