GOODBYE GAME 81

GOODBYE GAME 81

Dátum: 18. augusta 2023
Miesto: Zimný štadión Trenčín
Adresa: Považská 34 , Trenčín

Vstupenky

Piatok
18
Aug 2023
18:18
GOODBYE GAME 81

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

Rozlúčka s profesionálnou hokejovou kariérou ako poďakovanie fanúšikom za podporu počas kariéry. Marián Hossa pozýva na tento zápas svojich bývalých spoluhráčov a priateľov, s ktorými odohral niekoľko sezón nielen na domácom národnom ľade ale aj v zámorí. Výťažok zo zápasu bude prerozdelený cez neziskovú organizáciu Mariána Hossu. (HOSS HEROES n.o.)

Marián Hossa je bývalý slovenský hokejový reprezentant. Väčšinu svojej kariéry odohral v kanadsko-americkej NHL, krátko hral aj vo Švédsku aj na Slovensku. Bol považovaný za jedného z najlepších útočníkov NHL a taktiež za jedného z najrýchlejších korčuliarov tejto súťaže.

18.8.2023 o 18:18 Trenčín Štadión Pavla Demitru.

Zľavy: Vstupenky pre imoblných (18eur) a ich doprovod (18eur) je možné zakúpiť prostredníctvom mailu hotline@ticketportal.sk po preukázaní sa príslušným dokladom. Počet miest je obmedzený!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top