Detail info
Close

GUS G. + Support

GUS G. + Support

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Je to klišé, ale skrátka na vrchol sa prederie len to najlepšie. Gus G. patrí medzi veľmi rešpektovaných a známych súčasných rock metalových gitaristov. V ondobí medzi rokmi 2009 a 2017 hral na najväčších scénach sveta ako člen kapely superstar Ozzy Osbourne, s ktorým aj nahral album Scream (2010). Naviac, Gus G. je tiež známy mnohým fanúšikom power metalovej scény ako zakladateľ a hlavná postava vlastnej skupiny Firewind existujúcej už takmer 20 rokov s diskografiou ôsmych štúdiových albumov a množstvom odohraných koncertov a turné.

Tretím pilierom mimoriadne plodnej kariéry je jeho účinkovanie ako sólový umelec. V minulosti nahral dva kritikov veľmi uznávané albumy I Am The Fire (2014) a Brand New
Revolution (2015). Gus sa aktuálne vydal cestou pokračovania práve v tejto polohe jeho umeleckého vyjadrovania, čoho výsledkom je aj aktuálna nahrávka Fearless, ktorej obsahom je 9 pesničiek a 3 inštrumentálne kompozície. Realizovalo ju Gusovo nové power trio , ktoré sa predstaví aj na nadchádzajúcom turné v zložení :

Gitara: GUS G.
Spev / basa : DENNIS WARD (Pink Cream 69/Unisonic)
Bicie : WILL HUNT (Evanescence, Black Label Society).

DISCOGRAPHY
I AM THE FIRE (2014)
BRAND NEW REVOLUTION (2015)
novinka: FEARLESS ( 20. apríl 2018)


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture GUS G. + Support
picture GUS G. + Support
picture GUS G. + Support
Top