Gábor Presser - Benefičný koncert OZ Minorma

Gábor Presser - Benefičný koncert OZ Minorma

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 13.12.2013 o 19:00 h.
Miesto konania/Place of event: Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Bratislava
Vstupné/Entry: 35 EUR

Popis/Description:

Známy maďarský spevák, klavirista a hudobný skladateľ Gábor Presser vystúpi na druhom vianočnom benefičnom koncerte Minormy. Presser v 60-tych rokoch začínal ako člen skupiny Omega. V roku 1971 spoluzaložil vlastnú rockovú kapelu Lokomotiv GT, s ktorou sa mu podarilo preraziť v západnej Európe a v Spojených štátoch amerických. Líder legendárnej LGT tentokrát odohrá v Bratislave sólový koncert.

MINORMAkultúrny inštitút etnických a národnostných menšín už druhý rok organizuje benefičný koncert so cieľom zabezpečiť financovanie svojho mentorského programu Forma, čo v roku 2013 uskutočnil vo forme letného tábora pre talentovaných študentov z radov národnostných menšín. Tento rok sa do programu zapojilo viac než 50 študentov, počas 5 dní pracovali s mentormi, teda s uznanými umelcami a odborníkmi na jednotlivé oblasti ako tanec, divadlo, hudba, žurnalistika, výtvarné umenie atď. Našim cieľom je podporiť nadaných stredoškolákov, je totiž veľmi dôležité, aby sa mladí ľudia inšpirovali od uznaných umelcov ešte pred voľbou povolania.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavyTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top