Detail info
Close

H16 NIGHT: OTIS + CIGO - Krst Abumov

H16 NIGHT: OTIS + CIGO - Krst Abumov

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 18.09.2015 od 20:00
Miesto konania/Place of event: Nu Spirit Club, Pasáž Luxor - Štúrova 3, Bratislava

Popis/Description:
Petržalskí pančlajneri Otecko a Cigo z formácie H16 pokrstia v piatok 18. septembra svoje sólové albumy v bratislavkom Nu Spirit Clube. Okrem ich koncertov čakajte viacerých hostí nielen na mikrofóne (Majk Spirit, Elpe a MPP), ale aj za DJským pultom (Grimaso, Roman Zámožný a Metys).

Bratislavský pančlajner Otecko, známy aj pod prezývkami Kardinál Korec, Killa Korec, Kardinál či v neposlednom rade Otis, pokrstí svoj druhý sólový album, ktorému dal jednoduchý názov O.T.I.S. (Opisujem tu iba skutočnosť). Album vydal pod svojim domovským labelom Spirit Music labelom, na ktorom nájdeme hostí Supa, Majk Spirit, Pil C, Elpe, Abe, Grimaso alebo DJ Wich. Na albume nájdeme prísnych pančlajnov aj našu obľúbenú sklabu TLAK. Po prvom sólo albume 'To som ja' tak pripravil pre svojich fanúšikov lahôdku, ktorá posadila na riť snáď každého. Aj vďaka uvedomeniu si predošlých chýb nájdeme na albume 10 producentov, avšak len jednu speváčku a štyroch raperov na feate, čo pridáva albumu naozajstného Otecka v plnej zbroji. V sobotu 18teho septembra môžete očakávať Otisa na stagei proti celému svetu!

Cigo, vlastným menom Juraj Wertlen, sa vydal cestou svojich jednašestka bratov a v roku 2015 vydal svoj dlhoočakávaný debut 'Malý Princ'. Produkciu albumu zastrešil dvorný producent Abe a Cigo sa postaral o kvalitných 15 skladieb, kde si na spoluprácu pozval handlovské duo Moja Reč, Elpeho, Adissa a Nicole s Veronikas.

Ich výnimočné koncerty, krst oboch albumov a mnoho hostí zažijete v domovskom stánku raperov, Nu Spirit Clube už v piatok 18.9.

Vstupné/Entry: 7,70 EUR (Vstupné na mieste v deň konania 9,00 EUR.)
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture H16 NIGHT: OTIS + CIGO - Krst Abumov
Top