Detail info
Close

HC SLOVAN Bratislava vs HK Spišská Nová Ves

HC SLOVAN Bratislava vs HK Spišská Nová Ves

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V prvom zápase po reprezentačnej prestávke sa v Bratislave predstaví HK Spišská Nová Ves. Ešte na začiatku nového roku boli rysy suverénnym lídrom extraligovej tabuľky. Potom však z ničoho nič prišlo šesť prehier v rade a zosun na druhé miesto. Negatívnu sériu sa budú snažiť zlomiť na Slovane, belasí však tiež potrebujú každý bod, ak si majú uchovať šancu na priamy postup do štvrťfinále playoff. Vo vzájomných zápasoch týchto súperov hrá významnú rolu domáce prostredie. Spišská doma zvíťazila 5:1 a 5:2, v Bratislave bol úspešnejší Slovan 4:2. Rovnako to bolo aj vo vlaňajšej sezóne, keď si obe mužstvá podržali doma neporaziteľnosť. 

Zľavy:

  • Deti vo veku 6 až 15 rokov
  • Držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S: 50 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO26: 10 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Skupinové zľavy: 10 % (10 až 20 ľudí), 20 % (21 až 49 ľudí), 25 % (50 a viac ľudí)
  • Deti vo veku do 6 rokov (nar. 1.8. 2017 a neskôr) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.


Hostia:

Fanúšikom hosťujúceho tímu, ktorí chcú aktívne povzbudzovať svoje mužstvo, odporúčame kúpu vstupeniek v sektore B11 vpravo od schodov (pri pohľade na ľadovú plochu).

VIP:

V prípade záujmu o prémiové VIP vstupenky kliknite na mape hľadiska do sektoru C29. Zápasová VIP vstupenka stojí 130,- eur vrátane večere vo forme bufetových stolov a nápojov počas zápasu (Prosíme Vás, aby ste vo VIP priestoroch rešpektovali dress code “Smart Casual”).

Upozornenie:

Využitie zľavnených zápasových vstupeniek je možné iba na základe predloženia príslušných dokladov a preukazov. Signalizačné zariadenie na turniketoch na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu upozorňuje obsluhu v prípade použitia zľavnených zápasových vstupeniek (deti 6-15, ZŤP/ZŤP-S, ISIC, ITIC, EURO26). Ak bude na vstupe do arény pristihnutá osoba, ktorá nie je oprávnená využívať danú zľavnenú zápasovú vstupenku, nebude jej umožnený vstup do haly a obsluha turniketu, resp. usporiadateľská služba je oprávnená dotyčnej osobe vstupenku zabaviť bez náhrady.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top