Detail info
Close

HELENA show 2023

HELENA show 2023

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Helena Vondráčková a jej sprievodná kapela Charlie Band vyrážajú na koncertné turné „HELENA show 23“. Ide o piate turné v rade v produkcii Agentúry MM Praha.

Ako exkluzívny hosť sa predstaví Tomáš Slavíček - tanečník, choreograf a predovšetkým niekoľkonásobný majster sveta v stepe. S Helenou Vondráčkovou spolupracuje od roku 2009. V repertoári majú množstvo spoločných stepárskych čísel, ktoré majú u divákov vždy obrovský úspech.
Tešiť sa môžete aj na ďalších zaujímavých hostí.

Každý koncert je prenášaný na LED stenu a doplnený unikátnou videoprojekciou. Vypočuť si môžete nielen osvedčené hity ako je Dlhá noc, Sladké mámenie, Dve malé krídla tu nie sú, Ja pôjdem ďalej alebo Hor sa k výškam, ktoré sa medzi fanúšikmi stále tešia veľkej obľube, piesne zo 70. a 80. rokov v nových aranžmánoch, ale tiež novinky z posledného štúdiového albumu Tvrdohlavá.

Na hudobnej scéne pôsobí Helena Vondráčková od roku 1964. Doteraz vydala viac ako 90 LP a CD a celosvetovo predala 20 miliónov hudobných nosičov. Je nositeľkou mnohých domácich i medzinárodných ocenení. Účinkovala v mnohých úspešných muzikálových projektoch, stvárnila niekoľko rolí vo filmoch, rozprávkach a seriáloch. Stále pravidelne vystupuje nielen doma, ale aj v zahraničí, najmä na Slovensku, v Poľsku av Nemecku.

V priebehu svojej kariéry naspievala viac ako 1600 piesní a stále natáča nové. Svoj posledný novinkový album Tvrdohlavá vydala v produkcii Warner Music v roku 2020.

Príďte sa pozrieť na jedinečnú show a užiť si dlhú noc s legendou českej a slovenskej populárnej hudby, medzinárodne najúspešnejšou českou speváčkou - Helenou Vondráčkovou.

Viac informácií nájdete na http://linktree.vondrackova.cz.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top