Detail info
Close

HIP HOP ŽIJE 2017

HIP HOP ŽIJE 2017

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.6. - 2.7.2017
Miesto konania/Place of event: Zlaté Piesky, Bratislava 

VIP Lístok
Vstup do VIP zóny bude povolený len návštevníkom, ktorí dovŕšili 18 rokov. VIP zóna predstavuje separátny priestor s omedzenou kapacitou, s vlastnými barmi pre väčší komfort. VIP zóna ponúka kontakt s vystupujúcimi, chillout zone, občerstvenie, welcome drink, pokerovú zónu a fotostenu.

HIP HOP ŽIJE 2017
Jubilejný piaty ročník najväčšej hip hopovej udalosti na Slovensku, festival Hip Hop Žije sa bude konať v Bratislave od piatku 30. júna do nedele 2. júla. Dojdite si aj vy vychutnať jedinečnú atmosféru tohto festivalu.

Potvrdené mená interpretov Hip Hop Žije 2017
RYTMUS, MAJK SPIRIT + H16, SEPAR + DMS, EGO, SUPERCROOO, PIL C, STRAPO, MARPO + TROUBLE GANG, AK - SERGEI B., PASTOR, DJ BUSSY, MOMO, BLAKKWOOD RECORDS, MAJSELF, NERIEŠ, VLADIS, GR TEAM, KARLO, DJ WICH, LOGIC, L.U.Z.A., DELIK, SUPA, ZVERINA +  SHOMI, ALESS, ADISS, SOLID MOVE, IGOR KMEŤO, DJ NOBODY LISTEN, DALYB, GLEB, FOBIA KID, FAT JOE (USA), RIFF RAFF (USA).

Po štyroch mimoriadne úspešných ročníkoch sa môžete tešiť na jeho piate pokračovanie. Za spomínané štyri roky vystúpili na pódiách festivalu Hip Hop Žije mená ako napr.:

DJ Premier (USA), Redman (USA), Ace Hood (USA), AZ (USA) Havoc of Mobb Deep (USA), Kontrafakt, H16, 4D, PSH, Názov Stavby, Indy & Wich + La4, Ektor, Moja Reč, Vec, Boyband, Rest, Separ, Gramo Rokkaz, Momo, Zverina, Suvereno, Strapo, Prago Union, Paulie Garand, Plexo, Majself a Mugis, Lord Lhus (USA), Fantom, Tafrob, Elpe, Shomi, Haha Crew, Jay Diesel, Igor Kmeťo, Radikal, Adiss, Layla, El Nino, Morelo a Maniak, Maat, Vladis, Gleb, Bio, RZB, Slavoj, Martez, Mad Skill, Viktor Hazard, Miko, Metys, Lkama, Jazzy, Spank, Grimaso, 1210 Symphony, BJ Piggo, Koogee, Fazo, Yanko Kral, Kwe, Roman Zámožný, Sven, Spin, Billy Hollywood, Lipi a veľa ďalších.

Popri množstve koncertov si môžete vychutnať aj sprievodný program a aktivity ako napr: free style battle, graffiti jam, streetball, break dance exhibície a súťaže, beatbox battle a mnoho ďalšieho.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE


Prenájom stanov TENT INN na HIP HOP ŽIJE 2017 - Ubytovanie
Stan pre dve osoby na celý festival: 33,00 EUR
+ dve karimatky + dve deky
Dátum a čas: 30.6.2017 od 14:00 až 2.7.2017 do 10:00
Vstupenka TENT INN nezahŕňa vstup na festival.


LOCK INN na to dohliadne!
Odteraz môžeš mať na festivale na starosti akurát tak seba. O tvoje cennosti sa spoľahlivo postará Lock Inn - nová služba s bezpečnostnými skrinkami. Chceš mať na HIP HOP ŽIJE festivale o starosť menej? Príď na recepciu Lock Inn do veľkého stanu s bezpečnostnými skrinkami. My vybavíme všetky formality a ty dostaneš kľúčik od svojej skrinky. Je ako stvorená na veci, ktoré chceš mať uložené v bezpečí.
Súčasťou každej skrinky sú aj dve elektrické zástrčky, kde si ty aj tvoj kamarát môžete nechať nabíjať telefón, foťák či comp. Na tvoje cennosti bude 24 hodín denne dohliadať náš personál a špičková HD kamera. Využi službu Lock Inn a uži si festival bez starostí!
Cena 16,00 EUR na celý festival - skrinka je pre dve osoby.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture HIP HOP ŽIJE 2017
picture HIP HOP ŽIJE 2017
picture HIP HOP ŽIJE 2017
Top