HIP HOP ŽIJE festival 2013

HIP HOP ŽIJE festival 2013

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 28. - 30. jún 2013
Miesto/Place of festival: Bratislava, Zlaté Piesky
Cena/Price: cena sa bude navyšovať!
zmena programu vyhradená!
Organizátor si uplatňuje právo na zmenu programu!

Hip Hop Žije festival, ktorý sa po prvýkrát uskutoční dňa 28. a 29. júna v Bratislave na Zlatých pieskoch, je momentálne jediný svojho druhu na Slovensku.
Ako headliner sa predstaví skupina MOBB DEEP (USA), ktorá je legendou svetového hip hopu. Je to poprvý krát, čo vystúpia obaja členovia Prodigy a Havoc spolu na území Čiech a Slovenska. Skupina MOBB DEEP je unikátom na hip hopovej scéne, pretože patrí ku klasike a zároveň je stále  aktívna.

Taktiež sa publiku predstaví elita slovenského a českého hip hopu. Z domácich umelcov môžeme spomenúť napríklad: Kontrafakt, Majk Spirit, H16, Moja Reč & Komplot, 4D, Gramo Rokkaz, Vec, Igor Kmeťo, Strapo, Zverina a mnoho ďalších. Českú Republiku budú zastupovat mená ako PSH, Ektor a Dj Wich, Idea, El Nino a iné. Program bude obohatený o niekoľko rôznych stageov, na ktorých odohrá djská špička z Čiech a Slovenska.

Festival sa bude konať v nových upravených priestoroch pri jazere Zlaté piesky. Okrem príjemného prostredia a pestrého programu, čaká návštevníkov bohatý sprievodný program: streetball, graffiti jam, breakdance workshop  , mini rampa a pod. Taktiež sa môžete tešiť na alternatívny stage, ktorý sa bude venovať spriazneným hudobným žánrom ako reggae, dancehall, dub step, drum´n´bass a pod.
Pre viac info a kompletný line up sleduj:

www.hiphopzije.sk
www.facebook.com/hiphopzijefestival
www.europa2.sk
www.refresher.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top