Detail info
Close

HUDBA ŽIJE DOMAŠA

HUDBA ŽIJE DOMAŠA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prídi si užiť siedmy ročník najväčšieho hudobného podujatia na východnom Slovensku, Hudba Žije DOMAŠA. Festival sa uskutoční na jazere DOMAŠA od piatku 31.8. Augusta do Soboty 1. Septembra. Tešiť sa môžete na špičku slovenskej hudobnej scény. Prídite si vychutnať jedinečnú atmosféru tohto hudobného sviatku.

 

LINE UP: 

 

KONTRAFAKT 

SEPAR 

GLEB 

NERIEŠ

TINA

SAMEY 

DALYB

MAJK SPIRIT 

RADIKAL CHEF

PIL C 

ALAN MURIN 

 

 

BACKSTAGE VIP obsahuje 

 

  • Vlastný bar 
  • Komfortné sedenie 
  • Vlastný koridor pred podiom 
  • Priamy kontakt s vystupujúcim 
  • Možnosť zažiť atmosféru Backstageu 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - HUDBA ŽIJE DOMAŠA - 04.08 - 05.08.2023 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie HUDBA ŽIJE DOMAŠA, ktoré sa malo konať dňa 04.08 - 05.08.2023 o 18:00 hod. v Penzión Goral Nová Kelča - Domaša,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 31.08 - 01.09.2023 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

OZNAM ORGANIZÁTORA:

Organizátori sa rozhodli na základe komunikácie so zachránimi zložkami a SHMÚ, že kvôli hláseniu veľkých zrážok a búrok prekladajú Hudba Žije Domaša z pôvodného termínu 4-5.8 2023 na nový termín 31.8 - 1.9 hlavne kvôli bezpečnosti a komfortu našich zákazníkov.  Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás v novom termíne.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 04.08.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 04.08.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 04.08.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 04.08.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 04.08.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - HUDBA ŽIJE DOMAŠA - 04.08.2023 o 17:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie HUDBA ŽIJE DOMAŠA, ktoré sa malo konať dňa 04.08.2023 o 17:00 hod. v Penzión Goral Nová Kelča - Domaša,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 04.08.2023 v novom čase o 18:00 hod. 

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top