Detail info
Close

Habana Social Club

Habana Social Club

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Habana Social Club 
 
Každý, kto bol na Kube, mohol zažiť jedinečný pocit života, ktorý prináša živé predstavenie kubánskej kapely: nezabudnuteľný, neporovnateľný, výnimočný zážitok. Životný inštinkt ľudí, ktorí prešli toľkými útrapami - napriek mnohým slzám a bolesti - je nezlomný, hlásajú bezpodmienečnú lásku k životu a hľadanie šťastia pri každom a pre Kubáncov sú hudba a tanec cestou k šťastiu. Každá z ich piesní je pravdivá príbehom života, v jedinečnom predstavení, ktoré zaujme každého diváka a prenesie ho do karibský ostrov.

Hviezda horúcich, cigarou zadymených nocí kubánskych klubov, obľúbenec kubánskeho ľudu č. 1. skupina HABANA SOCIAL CLUB pridala sólových tanečníkov zo svetoznámeho klubu Tropicana na svoje posledné svetové turné v roku 2024, a tak čaká na všetkých, ktorí chcú zažiť skutočný karibský zážitok so špeciálnou šou.

Chavez Alberto Reyes, frontman skupiny'v súčasnosti spieva na najslávnejšom kubánskom pódiu, El Guajirito, kde vstupné nie je nižšie ako 100 dolárov, čo je na kubánske pomery obrovská suma na kubánskej úrovni. Práve tu sa stalo to, čo nikto nečakal. Jedného dňa sa slávny americký producent navštívil nočný klub, kde počul Cháveza spievať naživo a zamiloval sa do jeho hlasu. Pokračovanie toho bolo, že v roku 2025 bude Alberto spievať vo vlastnej šou v Las Vegas. Habana Social Club sa teda zúčastní na obrovskom koncertnom turné v Európe za posledné.

Koncert je určený pre všetky vekové kategórie


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Habana Social Club
picture Habana Social Club
picture Habana Social Club
picture Habana Social Club
picture Habana Social Club
picture Habana Social Club

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Habana Social Club - 21.5.2024 o 19:00 hod. / 22.5.2024 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Habana Social Club, ktoré sa malo konať dňa

21.5.2024 o 19:00 hod. v PEUGEOT aréna Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ! 
22.5.2024 o 19:00 hod. v MŠH Klokočina, Nitra, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top