Homeboy Sandman /USA/

Homeboy Sandman /USA/

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 26.08.2015 o 21:00
Miesto konania/Place of event: Nu Spirit Club, Pasáž Luxor - Štúrova 3, Bratislava


Popis/Description:

Nu Spirit Club poslednú augustovú stredu ponúka skutočnú lahôdku (nielen) pre všetkých fanúšikov hip hopu. Homeboy Sandman, 35-ročný MC z newyorského Brooklynu, je vychádzajúcou hviezdou žánru, ktorá zaujme každého, kto má rád inteligentný rap mixnutý elektronikou.

Jeho skladby nemajú s dnešným svetom prázdneho komerčného hip hopu nič spoločné. Pitchfork ho nazval jedným z najlepších básnikov svojho žánru a s beatmi mu vypomáhajú horúce mená na undergroundovej elektronickej scéne ako sú Paul White alebo Jonwayne či legendárny DJ Spinna. Výsledkom sú skladby, ktoré bodujú u hip hopového ale aj elektronického publika.

Homeboy Sandman sa hudbe začal venovať naplno pred takmer desiatimi rokmi a v roku 2011 sa upísal vydavateľstvu Stones Throw Records, jednému z najinovatívnejších hip hopových labelov súčasnosti. Na tejto značke vydal sériu EPčiek a dva albumy vrátane aktuálneho Hallways, ktoré vyšlo pred necelým rokom.

Vstupné/Entry: 9,90 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top