Hooverphonic

Hooverphonic

Dátum: 23. novembra 2004 - 15. októbra 2019
Miesto: Bratislava

Vstupenky

Utorok
23
Nov 2004
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Hooverphonic
Divadlo Aréna

Bratislava

Sobota
17
Máj 2008
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Hooverphonic
Klub za Zrkadlom

Bratislava

Utorok
15
Okt 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Hooverphonic
Ateliér Babylon

Bratislava

Popis podujatia

Belgický HOOVERPHONIC príde do Bratislavy.

Na jeseň predstavia v klube Ateliér Babylon ich najnovší album „Looking For Stars“

Kapela vystúpi v rámci európskeho turné a predstaví  aj novú vokalistku, s ktorou nahrali aj aktuálny štúdiový album. V našej krajine vystúpia síce už po štvrtý krát, ale teraz to bude po dlhej jedenásťročnej odmlke. Hooverphonic, ktorý z pôvodného trip hopu prešli postupom času i do žánru dream popu,  indie a alternatívy, sú na scéne od roku 1995 a ich celosvetovo známa hudba sa okrem iného objavila aj v známych seriáloch ako Baywatch, Sex and the City a v reklamách pre Volkswagen a Danone.
Hity ako Eden, 2Wicky,   Mad About You, BadaBoum sú perlami ich hudobnej produkcie. Po niekoľkých skvelých albumoch a experimentálnej tvorbe sa Hooverphonic vracia ku svojim koreňom.
Hlavné kreatívne duo kapely, basák a producent Alex Callier a gitarista Raymond Geerts, privzali  do svojej skupiny tentokrát mladú osemnásťročnú speváčku Luku Cruysberghs, víťazku talentovej súťaže The Voice Of Flanders 2018. S Lukou sa Hooverphonicu darí napĺňať svoju osobnú víziu , ktorou je tvorba svetovej  „retro futuristickej“ muziky.
Ich nová nahrávka je štýlovo a náladovo veľmi rôznorodá. Podľa slov Alexa Calliera sa skupina prispôsobuje modernému poslucháčovi dnešnej doby.
Túto hudobnú lahôdku privítame už 15. októbra 2019 v klube Ateliér Babylon.
 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top