Detail info
Close

Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe

Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe

Miesto:

Folklórny festival Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe je jedným z najstarších a najnavštevovanejších folklórnych festivalov na Slovensku.

Vstupenky

Popis podujatia

Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe patria k najstarším a najnavštevovanejším folklórnym festivalom na Slovensku. Jeho 57 ročná tradícia je zárukou kvalitných a pestrých scénických programov a sprievodných podujatí. Tri dni plné spevu, hudby a tanca v krásnom prírodnom prostredí vám priblížia tradičnú ľudovú kultúru Horehronia, Pohronia, Podpoľania, Gemera, ako aj vzdialenejších regiónov Slovenska. Súčasťou festivalu sú aj vzdelávacie programy pre verejnosť, ukážky tradičných remesiel, tradičnej kuchyne.

Viac informácií o festivale a programe nádjete na  https://www.festivalhelpa.sk/                                                                                                       

Regionálna zľava 10€ (vstupenku je možné zakúpiť len na mieste konania po predložení dokladu o trvalom pobyte v obci Heľpa)


ZŤP vozíčkár: Možné zakúpiť len na mieste po predložení dokladu.  23.6.2023 - 100%, doprovod áno – 6 €, 24.6.2023 - 100%, doprovod áno –6 €, 25.6.2023  100%, doprovod áno – 6 €

Deti do 6 rokov zdarma, deti od  7 -15 rokov 8€, dôchodca nad 64 rokov 8€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe
picture Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe
Top