IBIZA GLOW LOUNGE PARTY

IBIZA GLOW LOUNGE PARTY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 15.07.2016 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Event House Žilina, Bytčická 16, ŽILINA


Event House Žilina po veľkokapacitných eventoch tentokrát prichádza s konceptom lounge party, ktorý presunie dejisko zábavy na outdoorovú terasu a bočnú párty halu.
Ibiza Glow je oslavou prichádzajúceho víkendu, okorenenou gradujúcim hudobným programom.

Program:
JOHN JONES (UK/IBIZA) YOVERSION RECORDS
MAJODJ (SVK)
Warm up fashion show Neoniek od Nely Slovákovej
LIVE SAX - FAZULA ON THE SAX (SVK)

Lounge party v Event House je miestom, aké si už dlho hľadal a určite si ho zamiluješ. Začíname už po zotmení na outdoorovej terase, k dispozícii sú párty bary a tancujeme za každého počasia v bočnej eventovej hale. Vychutnaj si piatkovú noc do poslednej minúty. Možnosť rezervácie stola.

John Jones je univerzálny, ohromne kreatívny s energickou osobnosťou, ktorá sa premieta do jeho setov. Schopnosť uchvátiť a spojiť sa s davom pri každom vystúpení spravilo z Johna jedného z najrešpektovanejších a najslávnejších DJ-ov HED KANDI počas viac ako 13 rokov pôsobenia. Ovplyvnili ho velikáni ako MAW, MK, David Morales, Cajmere, Tenaglia a Roger Sanchez. Johnovým cieľom je sprostredkovať zabávajúcim sa kvalitnú house music, či už sa jedna o nekomerčný undergroundový set alebo upliftingový main room zvuk. Takýto veľký rozsah mu zabezpečuje možnosť odprezentovať ľuďom celú zmes toho, čo očakávajú, prekonať konvencie a stiahnuť dav so sebou, čo je výsledok viac ako 20 ročného vystupovania po celom svete od Ibizy po Japonsko.

Event House Žilina:
Event House Žilina je jedinečný industriálny priestor vhodný na párty, koncerty, konferencie, kongresy, podujatia veľkokapacitného charakteru, veľtrhy a výstavy, ale i svadby. Event House tvoria 3 eventové haly, vonkajšia terasa, backstage.

Dĺžka podujatia: 20.00 - 04.00

Obmedzená kapacita! 
Vstup 18+

Vstupné/Entry: 10,00 EUR (Na mieste 15,00 EUR.)
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Rezervácia stola na terase zadarmo na čísle 0905 873 355.
Rezervácia je platná do 22.00, limitovaný počet stolov.

Vstupenky na toto podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture IBIZA GLOW LOUNGE PARTY
Top