Detail info
Close

IGRIC 2023

IGRIC 2023

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

34. ročník sa bude niesť v znamení vplyvu umelej inteligencie ARTIFICIAL INTELLIGENCE (AI) do filmového a audiovizuálneho priemyslu.

Tohtoročný, 34. ročník sa bude niesť v znamení vplyvu umelej inteligencie ARTIFICIAL INTELLIGENCE (AI) do filmového a audiovizuálneho priemyslu a tak aj v tomto duchu bude vedený celý program. Programom bude tradične sprevádzať herec Peter Kočiš.

IGRIC je najstaršie národné oceňovanie audiovizuálnej tvorby už od roku 1967. Je teda doslova národným slovenským pokladom.

 

Pri jej zrode stali najväčšie filmárske osobnosti ako Martin Frič, Juraj Jakubisko, Stanislav Barabáš, Martin Slivka, Eduard Grečner a mnohí ďalší. Každoročné hodnotenie domácej audiovizuálnej tvorby má niekoľko dôležitých poslaní: zhodnotiť, oceniť a finančne odmeniť najlepšie slovenské individuálne diela a tvorcov, inšpirovať divákov k návšteve kina a motivovať tvorcov k zvyšovaniu kvality. Vyhlasovateľom súťaže je Slovenský filmový zväz, organizátormi je aj Únia slovenských televíznych tvorcov a Literárny fond.

Hlavným mediálnym partnerom podujatia je RTVS.

Dom kultúry Zrkadlový háj

24.09.2023 | 16:00 - 22:00

KINO

10 €


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top