Detail info
Close

IMT SMILE hiSTORY

IMT SMILE hiSTORY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 13.12.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava

Dátum/Date: 14.12.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava

Dátum/Date: 16.12.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Steel Aréna, Nerudova 12, Košice

Dátum/Date: 17.12.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Steel Aréna, Nerudova 12, Košice

Popis/Description:

Kapela IMT Smile oslavuje 20 rokov svojej existencie koncertnou mega šou a vy môžete byť pri tom! Zažite večer plný hudby, radosti a momentov, ktoré sa na jednom pódiu v takejto zostave už nikdy nezopakujú. Toto je jedinečná príležitosť vidieť na vlastné oči príbeh skupiny, ktorej mnohé piesne nielenže zľudoveli, ale stali sa doslova soundtrackom života mnohých z nás.

Príďte si zaspievať a zaspomínať na rôzne obdobia bratov Táslerovcov a zároveň prostredníctvom ich skladieb preniesť do spomienok, kedy ste zažili svoj prvý Bozk, Tajné milovanie, dovolenkovú Exotiku a iné silné chvíle, ktoré vo vašej pamäti už navždy zostanú. A presne taký bude aj projekt hiSTORY. Bude o ľuďoch, priateľstve, hudbe, láske a o histórii jednej z najúspešnejších slovenských kapiel posledných dvoch desaťročí, o IMT Smile.

Jedinečnú mega šou plnú hudby a spomienok IMT Smile hiSTORY v réžii Jána Ďurovčíka môžete zažiť iba na exkluzívnych decembrových koncertoch v Bratislave a v Košiciach. Kapela IMT Smile na oboch koncertoch vystúpi v pôvodnej zostave, v ktorej natočila svoj prvý album Klik-Klak: Ivan Tásler, Miro Tásler, Katarína Knechtová, Peter Bič a Martin Migaš. Okrem nich sa na pódiu objaví mnoho ďalších zaujímavých hostí, ktorí boli s kapelou spätí v určitých obdobiach jej pôsobenia, konkrétne: Tomi Okres, Viktor Špak, Mário Gapa Garbera, Dano Šoltis, Martin Valihora, Marián Čekovský, Slovenské Divadlo Tanca i moderátor Michal Hudák. Na svoje si prídu aj všetci priaznivci dnes už kultového spojenia IMT Smile s umeleckým súborom Lúčnica, ktorého sólisti sú taktiež súčasťou projektu hiSTORY.

Staňte sa súčasťou osláv 20. narodenín kapely IMT Smile a spolu s ňou a jej hosťami si užite fantastický koncert doplnený LED projekciami z archívnych záberov, ktoré fanúšikovia doteraz nemali šancu nikde vidieť. Pripravte sa na šou, aká tu v ich podaní ešte nebola. Pripravte sa na IMT Smile hiSTORY!

Všetky informácie o projekte hiSTORY sa dozviete na facebookovej stránke: facebook, kde bude kapela IMT Smile postupne zverejňovať rôzne dobové fotografie, príbehy, súťaže, videá zo skúšok a videoklipy k skladbám, ktoré doposiaľ nemali žiadnu obrazovú podobu.

Zľavy/Discounts:
Bratislava:15€ vozíčkar / 15€ doprovod (na plošine pod sektorom A3)
Košice: 30€ vstupenka platí pre vozíčkar + doprovod (vyhradený sektor B12 - 16. rad)

** Bratislava: Vstup do sektora C29 bude možný cez sektory B9 a B10Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture IMT SMILE hiSTORY
picture IMT SMILE hiSTORY
picture IMT SMILE hiSTORY
Top