Detail info
Close

INSPIRATION MIAU PARTY

INSPIRATION MIAU PARTY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 14.10. 2011 o 19:00hod
Miesto konania/Place of event: Hotell Gate One, Ambrušova 7, Bratislava
Popis/Description:
Príďte aj VY na jedinečnú a zároveň prvú ženskú párty na Slovenku a zaraďte sa medzi prvých 500 žien, ktoré zažijú večer plný inšpirácie, gala programu a luxusných darčekov..

Pri príchode vás bude čakať diamantový welcome drink, kde si jedna z vás doslova "vypije" svoj diamant. Po celý večer si budete môcť od odborníkov nechať poradiť, či už v oblasti krásy alebo zdravia. Budete sa môcť nechať inšpirovať svetoznámymi módnymi značkami a taktiež aj pánskymi modelmi. Ako ďalší bod programu máme pre vás pripravenú exkluzívnu výstavu a prehliadku šperkov. O 23.00 hod vás čaká prekvapenie v podobe legendárneho Janka Ledeckého a po 24.00 hod to budú zase vášnivé latinské tance, ktoré vás nenechajú sedieť na stoličkách.

Zažite s nami aj VY večer plný exkluzívneho, inšpirujúceho ale predovšetkým zábavného programu a príďte 14.10.2011 o 19.00 hod do Hotela Gate One v Bratislave.

Akcia je určená iba pre ženy. Vstup mužov možný po 24:00h. Dress code : casual

Zľavy/Discounts: žiadneTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top