Detail info
Close

IN CASTLE 2019 WHITESNAKE (UK)

IN CASTLE 2019
IN CASTLE 2019 WHITESNAKE (UK)

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Hudobné podujatia v Seredi IN CASTLE pokračujú aj v roku 2019.

Skupina založená spevákom skupiny Deep Purple Davidom Coverdalom v týchto dňoch na svojej stránke zverejňuje prvé dátumy koncertov budúcoročného „Flesh & Blood“ turné. Medzi svetovými zastávkami sa tentokrát nachádza aj Slovensko.
Pozývame vás na strhujúci koncert WHITESNAKE plný nových skladieb z trinásteho štúdiového albumu nazvaného „Flesh & Blood“, ktorý vyjde začiatkom roku 2019, a tiež overených hitov ako napríklad Here I Go Again, Is This Love či Still Of The Night.„Veľmi sa tešíme, ze zahráme na IN CASTLE v Seredi na Slovensku v roku 2019. Spolu s vami, našimi fanúšikmi, si pripomenieme tohtoročné 40-te výročie kapely Whitesnake, viac ako 4 dekády plazej zábavy. Ďakujeme všetkým fanúšikom, za zážitky a stretnutia. Za tie roky sú vás milióny a my sme poctení...pozývame vás na náš koncert,“ odkazuje fanúšikom spevák David Coverdale.

WHITESNAKE zahrá v zložení: David Coverdale – spev, Reb Beach – gitary, Joel Hoekstra – gitary, Michael Devin – basgitara, Tommy Aldridge – bicie, Michele Luppi – klávesy.

Projekt IN CASTLE prináša počas letných mesiacov open-air koncerty známych zahraničných i slovenských hudobníkov do nádherného prostredia Zámockého parku a Amfiteátra v Seredi.
V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie.
V areáli sa budú nachádzať stánky s občerstvením (nápoje aj jedlo).
Vstup detí do 15 rokov je povolený len v sprievode dospelej osoby.
Zakúpením vstupenky účastník súhlasí s fotografovaním médií i organizátorov na tomto podujatí za účelom zverejnenia video, alebo fotoreportov. Tiež návštevník súhlasí a rešpektuje skutočnosť, že do areálu je prísne zakázané vnášať profesionálnu foto a videotechniku a sklenené a kovové predmety.

Pri kúpe 3 a viac vstupeniek sa mení cena za vstupenku na 39 Eur.
Zľavy: ZŤP - 1 eur (neplatí pre VIP)/ doprodov plná cena

5.7. Whitesnake / Otvárame sektor V.I.P IN CASTLE

Vstupenka V.I.P. zahŕňa státie na ktorejkoľvek z dvoch  vyvýšených tribún s výhľadom na kapelu i atmosféru v Amfiteátri Sereď. V cene vstupenky je bar - pivo Pilsner Urquell, alko a nealko nápoje (v neobmedzenom množstve). V.I.P. taktiež zaručuje prístup na V.I.P. toalety. Ak máte už zakúpenú vstupenku na koncert Limp Bizkit a máte záujem o V.I.P., stačí k Vášmu lístku dokúpiť vstupenku s názvom PLUS V.I.P.

Na mieste bude nutné preukázať sa oboma vstupenkami pri vstupe. Po naplnení kapacity jednej z tribún budete požiadaní o využite druhej tribúny.

Počet vstupeniek je limitovaný.

Ceny vstupeniek V.I.P. / Whitesnake

Dokupovaná vstupenka k bežnej vstupenke PLUS V.I.P. 60€

Vstupenka V.I.P. IN CASTLE 99€


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture IN CASTLE 2019 WHITESNAKE (UK)
Top