Il Bohemo

Il Bohemo

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

IL Bohemo to sú špičkoví sólisti Národného divadla Praha Zdeněk Plech ako zakladateľ , Pavel Švingr a Igor Loškár. Čisto mužskému elementu dáva vzrušujúce oživenie Jazzová diva Barbora Řeháčková , speváčka so širokým multižánrovým presahom.

IL Bohemo robí žáner Popopera. Myšlienkou je interpretovať publiku známe hity avšak klasickou školou belcanta. Balancovanie na hrane medzi svetom vážnej hudby a populárnej vnáša do piesní kúzlo noblesy. Podobnou cestou sa vo svete vydali aj Il Volo a Il Divo.
Budete počuť skladby Ennia Morriconeho, Celine Dion, Adéle,Jamesa Hornera.
Tešíme sa na Vás!

Akcia 1+1: Pri nákupe jednej vstupenky dostanete druhú zdarma! Akcia platí od 2.3.2020 do 17.3.2020Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Il Bohemo - 11.10.2020 o 19:00 hod.

Predstavenie Il Bohemo, ktoré sa malo konať dňa 11.10.2020 o 19:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava, je z dôvodu aktuálnej situácie s koronavírusom ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý upresníme v najbližšej dobe.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Il Bohemo - 17.5.2020 o 19:00 hod.

Predstavenie Il Bohemo, ktoré sa malo konať dňa 17.5.2020 o 19:00 hod. v Veľkom koncertnom štúdiu Slov. rozhlasu Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 11.10.2020 o 17:00 hod. v novom mieste konania: Ateliér Babylon Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top