Detail info
Close

Ilona Csáková - Vianočný koncert 2024

Ilona Csáková - Vianočný koncert 2024

Dátum: 9. - 10. decembra 2024
Miesto: Trnava, Banská Bystrica

Vstupenky

Pondelok
9
Dec 2024
19:00
Ilona Csáková - Vianočný koncert 2024
Kino Hviezda

Trnava

Utorok
10
Dec 2024
19:00
Ilona Csáková - Vianočný koncert 2024
Aula SZU

Banská Bystrica

Popis podujatia

Dva vianočné koncerty známe české speváčky ILONY CSÁKOVEJ.  Ilona Csáková je popredná česká speváčka, pôsobiaca na hudobnej scéne už desiatky rokov. Začiatok jej kariéry je spojený s kapelou Laura a jej tygři, s ktorou natočila tri radové albumy. 
 
V roku 2020 vydala nový album s názvom "Jemně půl".  Na cenách Grammy získala cenu Objav roku za rok 1993 a cenu v kategórii Stredný prúd za rok 1996. V ankete Český slavík sa trikrát stala striebornou a jednou bronzovou slávicou. Je držiteľkou zlatej dosky za album Pink. 
 
Zlaté a platinové platne v Česku ale aj zlaté, platinové a dvojplatinové platne na Slovensku za album Modrý sen a tiež zlaté platne v ČR a SR za album Blízka i vzdialená. V roku 1998 sa stala najpredávanejšou českou speváčkou.  
 
Medzi jej najznámejšie hity patria napríklad: Proč mě nikdo nemá rád, Amsterdam, Tornero, Jedno tajomstvo, Pink a ďalšie.  Ilona Csáková počas svojej hudobnej kariéry účinkovala aj v rade muzikálov. Jej najznámejšia rola je rola Kleopatry, v známom muzikáli Kleopatra.
 

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top