Ivan Mládka Banjo Band v Žiline

Ivan Mládka Banjo Band v Žiline

Dátum: 1. marca 2019
Miesto: Dom odborov Žilina

Vstupenky

Piatok
1
Mar 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ivan Mládka Banjo Band v Žiline

Popis podujatia

Ivan Mládek Banjo Band
Hudobno-zábavný program Ivana Mládka a jeho Banjo Bandu s legendárnymi hitmi

Ivan Mládek, nezameniteľný český banjista, spevák, textár, skladateľ, komik a výtvarník, verejne vystupuje so svojou vlastnou kapelou Banjo Band už takmer 50 rokov. Hrá na tenorové banjo, spieva, je autorom viac než 400 piesní, píše humoristické poviedky, recesistické rozprávky a scenáre, kreslí humorné obrázky a vtipy. Spoločným menovateľom všetkých jeho vystúpení je nepolitický a neangažovaný humor. Jeho dadaistické vstupy a anekdoty striedajú známe aj menej známe pesničky Banjo Bandu. V žilinskom Dome odborov sa predstaví Banjo Band Ivana Mládka v aktuálnom zložení Ivan Mládek, Zdeněk Kalhous, Jan Mrázek, Vítězslav Marek, Lenka Plačková, Libuše Roubychová a Lenka Šindelářová, a to
1. marca 2019 o 19. hodine. Príďte sa pobaviť na trampských, vodáckych, kaviarenských a iných povaľačských piesňach tohto legendárneho panoptika.

Pre viac informácii navštívte www.artteam.sk
Lístky ZŤP zakúpite iba v pokladni Domu Odborov.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top