Detail info
Close

JETHRO TULL’S MARTIN BARRE - AQUALUNG 50TH ANNIVERSARY TOUR

JETHRO TULL’S MARTIN BARRE - AQUALUNG 50TH ANNIVERSARY TOUR

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Výnimočné turné oslavujúce ikonický album. „Aqualung“ katapultoval  Jethro Tull do veľkých športových arén a priniesol kapele úspech ako žiadny pred ním a ani po ňom. Niekdajší  gitarista Jethro Tull, ktorý v kapele strávil takmer celú kariéru od začiatku až na jej umelecký vrchol, prinesie koncertné prevedenie celého konceptu Aqualung  od prvej po poslednú skladbu a nebudú chýbať ani ďalšie klasiky Jethro Tull ! Fanúšikovia tak budú mať neopakovateľnú príležitosť zažiť naživo skladby, ktoré neboli na plailistoch kapely celé desaťročia. Martin Barre bol v skupine v období 1968 do  2012.  Niet pochýb, že jeho zvuk a spôsob hry na gitaru patril k hlavným stavebným kameňom úspechu Jethro Tull.  Gitarové figúry a sólo v titulnej skladbe Aqualung  boli zvolené medzi top 20 najlepších gitarových sól rockovej histórie (MusicRadar, Guitar World a mnohých ďalších). V roku 1988 bol Martin Barre za svoj výkon na albume Crest of a Knave ocenený cenou Grammy. Popri tvorbe s Jethro Tull  Martin Barre spolupracoval aj s inými umelcami ako napríklad Paul McCartney, Phil Collins, Gary Moore a na pódiu sa ocitol aj s kolegami  ako Jimi Hendrix, Led Zeppelin, alebo Pink Floyd.

 

LIVE VIDEO:  https://www.youtube.com/watch?v=NjWeZOktTvQ 
Martin Barre solo:  https://www.youtube.com/watch?v=0EB2um7zFtM 

 

Martin Barre Social/Web

Website http://martinbarre.com
Facebook https://www.facebook.com/officialmartinbarre
Instagram https://www.instagram.com/martinbarreofficial
Twitter https://twitter.com/tullguitarist

Videos

Martin Barre Band @ Daryl’s House NY. October 2018:

https://www.facebook.com/darylshouseclub/videos/274311616624325/, https://www.facebook.com/darylshouseclub/videos/271877516783886/

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - JETHRO TULL’S MARTIN BARRE - AQUALUNG 50TH ANNIVERY TOUR - 17.11 a 18.11.2022 o hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert JETHRO TULL’S MARTIN BARRE - AQUALUNG 50TH ANNIVERY TOUR, ktorý sa mal konať dňa 17.11 a 18.11.2022  v Blue Note, Nové Mesto nad Váhom a Majestic Music Club, Bratislava je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 
17.11.2022 o 19:00 hod. - Majestic Music Club, Bratislava
18.11.2022 o 20:00 hod.- Blue Note, Nové Mesto nad Váhom

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top